28 Ekim 2020 Çarşamba   

ZABITALARA ENSAR KONAĞI’NDA KUTLAMA

ZABITALARA ENSAR KONAĞI’NDA KUTLAMA
 

Eyüp Belediyesi, Zabıta Haftası’nın 188. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Eyüp Ensar Konağı’nda bir akşam yemeği düzenledi.

Yemeğe, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Başkan Yardımcıları, Eyüp Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekibibi tam kadro olarak katıldı.

Başkan Remzi Aydın,  yemekte yaptığı konuşmada, Eyüp Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalıştığını söyledi.

Zabıtaların ilçenin huzur ve güvenliği için çalıştığını, görevlerini en iyi şekilde yapabilmek için gecelerini gündüzlerine kattığını kaydeden Aydın, “Zabıta Teşkilatı belediyenin vitrinidir. Zabıtalarımız, Ramazan, bayram, tatil demeden, ailelerinden ayrı kalarak görevlerini yapmaktadırlar. Onların özverili bir şekilde yürüttükleri çalışmaları tüm halkımızın da takdir etmesi ve onlara destek olması gerekmektedir. Özellikle Ramazan’da, bayramlarda ve kandillerde binlerce kişinin ziyaret ettiği Eyüp  Sultan’da zabıtalarımızın yaptığı fedakar çalışmaları nedeniyle tüm Eyüplüler adına onlara teşekkür ediyor, Zabıta Teşkilatı’nın 188. Kuruluş Yıldönümü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

 

Tarih: 11 Eylül 2014 Perşembe    Hit: 1663

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol