09 Ağustos 2020 Pazar   

ZABITA 193 YAŞINDA

ZABITA 193 YAŞINDA
 

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193. yıl dönümü ve Zabıta Haftası Bayrampaşa’da kutlandı.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193. yıl dönümü günü dolayısıyla Doubletree By Hilton Hotel Topkapı’da zabıta teşkilatıyla bir araya geldi.

Programa Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları Yalçın Sırakaya, Ahmet Tüfekçi, Can Gökhan Balekoğlu, Ahmet Kumbasar, Naser Şimşek, Bayrampaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Dursun Demirel ile Zabıta Amiri ve Temizlik İşleri Müdürü Dilber Sarıtaş’ın yanı sıra zabıta personeli katıldı.

AYDINER: YEREL YÖNETİMLERİN EN ETKİLİ YÜZÜSÜNÜZ
Programda zabıta personeline hitap eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Sizler yerel yönetimlerin doğrudan halka açılan en etkili yüzüsünüz. Biliyorum yaptığınız görev zor bir görev, zor olduğu kadar da kutsal bir görev. Rahatınızdan tavizler vererek bir beldenin rahatı için çalışıyorsunuz. Tebessüm eden bir yüzle görevinizi yapmanız belediyemizin güler yüzünü halkımıza yansıtıyor. Zabıta Haftası’nı ve Zabıta Teşkilatı’nın 193. yıl dönümünü kutluyor, zabıta personelimize görevlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Tarih: 07 Eylül 2019 Cumartesi    Hit: 1684

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol