20 Ekim 2020 Salı   

YILDIRIM MAHALLESİ’NE “HAYAT” GELDİ

YILDIRIM MAHALLESİ’NE “HAYAT” GELDİ
 

Show TV’de yayınlanan “Kuaförüm Sensin” yarışmasının başarılı kuaförü, Bayrampaşalı Hayat Bölükbaşı’nın Hayat Hair&Make Up Studio’nun açılışı gerçekleştirildi.
Bayrampaşa’nın tanınmış iş adamlarından Zülfü Koç’un yeğeni olan Hayat Bölükbaşı’nın Yıldırım Mahallesi Akyar Sokak’ta hizmete giren Hayat Hair & Make Up Studio’nun açılışına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Türkiye Bosna Sancak Derneği Başkanı Muhammed Sancaktar, işadamları Zülfü Koç ve Mansur Koç'un yanı sıra moda ve sanat dünyası başta olmak üzere bir çok seçkin davetli katıldı.
Saç tasarım, makyaj, makinür, pedikür, epilasyon ve solaryum hizmetlerinin verildiği Hayat Hair & Make Up Studio’nun açılış kurdelasını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kesti. 
Başkan Aydıner yaptığı açıklamada, “İş adamı dostumuz Zülfü Koç'un kıymetli yeğeninin Yıldırım Mahallesi'nde açtığı Hayat Hair & Make Up Studio'yu hizmete açmaktan mutluluk duyuyorum. Açılışını gerçekleştirdiğimiz bu mekanın hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Tarih: 21 Eylül 2020 Pazartesi    Hit: 5765

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol