24 Ocak 2020 Cuma   

YEŞİLAY SULTANGAZİ’DE ANLAMLI AÇILIŞ

YEŞİLAY SULTANGAZİ’DE ANLAMLI AÇILIŞ
 

Sultangazi Yeşilay Şubesi yeni yerine taşınırken, kurucu başkan Mevlüt Dilek adına açılan toplantı salonu da düzenlenen törenle hizmete girdi.

Yeşilay’ın Sultangazi Şubesi’nde anlamlı bir açılış gerçekleştirildi.

Daha önce Esentepe Mahallesi’nde Sultangazi halkına hizmet veren Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sultangazi Şubesi bundan sonra çalışmalarına yeni taşındığı Cebeci Mahallesi’nde devam edecek. Yaklaşık 400 metrekarelik bir alanda daha kurumsal bir şekilde farklı projelerle ilçe gündemine gelmeyi hedefleyen şube yönetimi kolları sıvadı. Yaklaşık bir aylık bir süre içerisinde yeni yerini dizayn eden Sultangazi Yeşilaycılar, kurucu Yeşilay Sultangazi Başkanı Mevlüt Dilek adını taşıyan Yeşilay Sultangazi Şubesi Mevlüt Dilek Toplantı Salonu’nu düzenlenen törenle hizmete açtı. 

AÇILIŞA YOĞUN KATILIM
Yeşilay Sultangazi Şubesi ve Mevlüt Dilek Toplantı Salonu’nun açılışına yoğun bir katılım oldu. Açılış törenine Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar ile Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un da katıldığı açılışa, Yeşilay Sultangazi Şube Başkanı Ramazan Altan, AK Parti Kadın Kolları Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Suzan Dağlar Civan, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, ilçedeki siyasi partilerin yöneticileri, STK temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

KALKAR VE DURSUN’DAN HAYIRLI OLSUN
Açılışta konuşan Kaymakam Uğur Kalkar, Yeşilay’ın Türkiye’nin köklü kuruluşlarından biri olduğunu belirterek, “Sağlıklı nesillerin yetişmesi adına önemli görevler üstlenen Yeşilay’ın Sultangazi Şubesi’nin yeni yerinin hayırlı olmasını diliyor, başarılı çalışmalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ise yaptığı konuşmada, “Yeşilay Sultangazi Şubesi’nin toplantı salonumuzu Kaymakamımız Ugur Kalkar ve AK Parti İlçe Başkanımız Süleyman Yiğitoğlu ve diğer davetlilerle birlikte gerçekleştirmekten mutluluk duyuyorum. Yeşilay Sultangazi Şubesi’nin yeni yeri hayırlı, uğurlu olsun. Başarılı çalışmalar diliyorum.” dedi.

ALTAN’DAN TEŞEKKÜR
Yeşilay Sultangazi Şubesi Başkanı Ramazan Altan da yaptığı teşekkür konuşmasında, “Bizleri bu anlamlı günümüzde yalnız bırakmayan ilçe Kaymakamımız Sayın Uğur Kalktar’a, Sultangazi Belediye Başkanımız Sayın Av. Abdurrahman Dursun’a, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyemiz Sayın Suzan Dağlar Civan’a, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanımız Sayın Süleyman Yiğitoğlu’na, AK Parti Sultangazi Kadın Kolları Başkanı Sayın Nurcan Öztürkmen’e, telefonla arayarak heyecanımıza ortak olan CHP Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sayın Yıldırım Kaya’ya, CHP Adıyaman Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Tutdere’ye, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Milletvekilimiz Sayın Seyit Torun’a, siyasi parti temsilcilerimize, Yeniden Refah Partisi yöneticilerimize, Doğu ve Güneydoğu Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Seyit Ateş’e, Dünya Basın Mensupları Birliği Genel Başkanımız Sayın Muzaffer Tunç’a, Alevi Vakıflar Federasyonu Disiplin Kurulu Üyemiz Sayın Hıdır Elmas’a, Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Zeki Yıldız’a, muhtarlarımıza, STK temsilcilerimize, iş insanlarına, sunumuyla bizlere destek olan Akit TV Sabah Haberleri Moderatörü Sayın Serkan Aksarı’ya, şube yönetim kurulu üyelerimize ve tüm gönül dostlarımıza en kalbi duygularımızla şükranlarımızı sunarız.” diye konuştu.

 

Tarih: 04 Eylül 2019 Çarşamba    Hit: 2336

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol