05 Ekim 2022 Çarşamba   

YEŞİLAY SPOR KULÜBÜ KURDU

YEŞİLAY SPOR KULÜBÜ KURDU
 

Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile T.C Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Bağımlılık ile Mücadele Eğitimi Projesi kapsamında, Yeşilay Bayrampaşa Gençlik ve Spor Kulübü ile Şehit Büyükelçi İsmail Erez Mesleki Lisesi arasında, Sportif Faaliyetler ve Spor salonu tahsisi konusunda işbirliği protokolü imzalandı.
Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Hüseyin Sevencan; kısa süre önce Yeşilay Bayrampaşa Gençlik ve Spor Kulübü’nün kurulduğunu belirterek, yapılan protokol ile özellikle gençlerin bağımlılık ile mücadelesinde önleyici ve etkili olan sportif faaliyetlerin desteklenmesi ve teşvik edilmesinin amaçlandığını ifade ederek, “Bağımlılık ile mücadelemize destek veren Şehit Büyükelçi İsmail Erez Mesleki Lisesi Müdürümüz Cemalettin Koçak ve okul yönetimi ve çalışanlarına teşekkür ederim. Protokolümüzün hayır olmasını diliyor, Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Şehit Büyükelçi İsmail Erez Lisesi Müdürü Cemalettin Koçak ise protokol ile bağımlılık ile mücadele sportif faaliyetlerin önemini dile getirerek, “Yeşilay Bayrampaşa Şubesi ile işbirliği ile okulumuz başta olmak üzere ilçe genelinde farkındalık ve mücadeleye devam edecektir. Yeşilay Bayrampaşa Şubesine çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

ZABITA HAFTASINI KUTLADILAR
1826 yılında kurulan ve bu yıl 196. kuruluş yılını kutlayan Zabıta Teşkilatını, Yeşilay Bayrampaşa İlçe Başkanı Hüseyin Sevencan ve Yönetim Kurulu olarak Bayrampaşa Zabıta Müdürlüğünü ziyarette bulundu.
Başkan Sevencan, “Bayrampaşa Zabıta Müdürü Dilber Sarıtaş başta olmak üzere tüm zabıta memurlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür eder, her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan Zabıta Haftası’nın kutlarız. Her zaman yanımızda ve destekçimiz olan Zabıta ekibimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz” açıklamasını yaptı.

Tarih: 08 Eylül 2022 Perşembe    Hit: 5608

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol