01 Haziran 2023 Perşembe   

YENİ ŞİFA NİYETİNE ŞUBELERİ

YENİ ŞİFA NİYETİNE ŞUBELERİ
 

Bayrampaşa’da 2014 yılında Yönetmen, Yapımcı ve Eğitmen İlyas Çağlayan tarafından kurulan bu sene dokuzuncu senesinde olan 'Şifa Niyetine Sanat Atölyeleri (Tiyatro, Dans, Resim ve Müzik)'' İstanbul'un dışına taşan ismi ve başarısı ile şubeleşme yönünde atak yapıyor.
Ankara ve Mersin'de görüşmeler yapan Kurucu Eğitmen İlyas Çağlayan “Yakın zaman içerisinde birçok yerde şubelerimiz ile daha fazla çocuğa ulaşabileceğiz” dedi.
Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi’nden yüzlerce öğrencinin mezun olduğunu bildiren Çağlayan, “3 kulvarda eğitim veren atölyelerimizin mezuniyetinden dolayı büyük mutluluk duyuyor ve ‘Yaşasın sanat’ diyoruz” diye konuştu. 
Tiyatro alanında, yaratıcı drama, yoga, ritm, halk oyunları, meditasyon, senaryo yazımı, sunucu ve moderatörlük eğitimi, temel oyunculuk, diksiyon, diyafram, özgüven, doğru ses-nefes, zerafet etiğimi, görsel sanatlar, karakter eğimi ve bireysel farklılık eğitimleri verdiklerini belirten Çağlayan, Şifa Niyetine Dans Atölyesi’nde ise Bale ve Modern Dans Eğitimleri verildiğini, Resim Atölyesi’nde ise Karakalem, Hobi Resim ve GSL-GSF Kursu Hazırlık çalışmaları yapıldığını ifade etti.

Tarih: 03 Mayıs 2023 Çarşamba    Hit: 1354

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol