14 Aralık 2019 Cumartesi   

YENİ BAŞKAN HALİL İBRAHİM ÇABUK

YENİ BAŞKAN HALİL İBRAHİM ÇABUK
 

AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Çabuk oldu.

Eski başkan Ozan Karadeniz’in Bayrampaşa Belediye Meclis Üyesi olmasının ardından AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanlığı’na Halil İbrahim Çabuk atandı.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, genel merkez gençlik kollarıyla yaptığı istişareler sonucunda Ozan Karadeniz’den boşalan AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanlığı koltuğuna Halil İbrahim Çabuk’u atadı. 

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen törenle AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanı olan Halil İbrahim Çabuk atamanın ardından yaptığı açıklamada, “Çeşitli kademelerinde hizmet ettiğim partimin gençlik kolları başkanlığına atanmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum. Başkanımız Ozan Karadeniz’den aldığım bayrağı daha ileriye taşımak için AK Parti Bayrampaşa gençliği olarak elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bu atamanın teşkilatımıza, ilçemize, İstanbul’umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

Bayrampaşa Belediye Meclis Üyesi olmasının ardından AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları görevini Halil İbrahim Çabuk’a devreden Ozan Karadeniz, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, “Büyük ailemizin önemli bir parçası, yıllardır yol yürüdüğümüz Halil İbrahim Çabuk kardeşim Gençlik Kolları Başkanı olarak atanmıştır. Rabbim Hayırlı bereketli güzel işler yapmayı nasip etsin. Eminim ki çok daha güzel işler yapacak ve bayrağı daha ileriye taşıyacaktır.” ifadelerini kullandı.

Rumeli Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Bayrampaşa Şubesi de gençlik kolları yönetiminde bulunan Halil İbrahim Çabuk için tebrik mesajı yayınladı. Dernekten yapılan açıklamada, “Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolu Yönetim Kurulu Üyemiz Halil İbrahim Çabuk, AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolu Başkanlığı görevine atanmıştır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” denildi.

 

Tarih: 07 Ağustos 2019 Çarşamba    Hit: 3074

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol