28 Ekim 2020 Çarşamba   

YAŞLILARA ÖZEL KIRAATHANE

YAŞLILARA ÖZEL KIRAATHANE
 

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, yaşlılara yönelik kıraathane projesinin yakın bir zamanda hayata geçirileceğinin müjdesini verdi. 
İlçede yaşlılara ayrı önem veren Başkan Remzi Aydın, Halid Bin Velid Parkı içerisinde yaşlılar için yapılması planlanan kıraathaneyle ilgili, “Eyüpsultanımızın böyle bir projeye ihtiyacı vardı” dedi.
Eyüpsultan Belediyesi olarak toplumun her kesimine hizmet etmeyi arzuladıklarını kaydeden Başkan Aydın, konuşmasına şöyle devam etti; “Eşim, 4 yıldan beri “Hoş Geldin Bebek” projesini çok büyük bir özveri ve gayretle sürdürüyor. Bence çok güzel bir çalışma. Her yeni doğan bebeğimiz evinde ziyaret ediliyor. Problemleri varsa destek olmaya çalışıyoruz. Yeni doğan bebeğe hoş geldin diyerek başlayan ve bütün yaş gruplarına en geniş skalada projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklara, gençlere, bayanlara var erkeklere çeşitli projelerimiz var ve tabi ki önemli kesimimizde yaşlılar.”

BAŞKAN AYDIN: YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACIDIR
Konuşmasına yaşlılar başımızın tacıdır diyerek devam eden Başkan Aydın, yaşlılığın çok özel bir dönem olduğunu belirterek şunları söyledi; “Yaşlılık gerçekten çok özel bir dönem. Refleksleriniz kaybolur, enerjiniz azalır. Bizde ihtiyaçlar doğrultusunda Halid Bin Velid Parkı içerisinde yaşlılar için bir kıraathane projesini hayata geçiriyoruz. Eyüpsultanımızın böyle bir projeye ihtiyacı vardı. Yaşlılarımızın kadın-erkek gelip güzel vakit geçirmelerini, sohbet etmelerini, torunlarıyla beraber olacakları bir ortamı arzu ediyorum. Yeşili tahrip etmeden, yeşili azaltmadan mevcut sert zeminden olan yerde tesis yaparak yaz-kış yaşlılarımızın faydalanacağı bir eseri Eyüpsultan'a kazandırmak istiyoruz.”

 

Tarih: 29 Eylül 2018 Cumartesi    Hit: 1558

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol