22 Eylül 2020 Salı   

YARDIMSEVERLİK KANIMIZDA VAR!

YARDIMSEVERLİK KANIMIZDA VAR!
 

Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Güzeltepe Gençlik Merkezi öğrencileri, Türk Kızılay Eyüpsultan Şubesi tarafından, kan vermenin önemine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen "Yardımseverlik KANımızda var!" etkinliğinde bir araya geldi.
Gün boyu süren kan bağışı etkinliğinde bilgi evi öğrencileri gelen vatandaşlara kan bağışının faydaları hakkında bilgilendirme yaptı.

AMAÇ DÜZENLİ BAĞIŞÇI KAZANMAK
Güzeltepe Bilgi Evi ve Kızılay ile düzenlenen "Yardımseverlik KANımızda var! " isimli kan bağışı etkinliğinin amacı hem kan takviyesi almak hem de düzenli bağışçı kazanmanın adımlarını atmak oldu.
Veliler, bölge esnafı ve halkın yoğun katılımıyla gerçekleşen çalışmada düzenli kan bağışı verilmesi konusunda farkındalık oluşması sağlandı.
Kan bağışı kampanyasına katılan Güzeltepe Gençlik Merkezi öğrencilerinden Feride Semanur Şahin: "İlk kez böyle bir etkinliğe katıldım. Çok mutluyum. İnsanlar yardım edebilmek için yoğun bir şekilde katılım gösterdi. Böyle bir etkinliğin gerçekleşmesine vesile olan başta Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken olmak üzere öğretmenlerime ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Tarih: 23 Aralık 2019 Pazartesi    Hit: 1347

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol