23 Ekim 2020 Cuma   

WİSH MORE HOTEL İSTANBUL FARKI

WİSH MORE HOTEL İSTANBUL FARKI
 

Ayrıcalıklı ve güvenli hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlayan Wish More Hotel Fitness & SPA, kış mevsiminin yaklaşmasına rağmen hala yazın yüzememiş olanlar için 2000 metrekarelik genişliği ile dikkat çekiyor. Wish More Fitness & SPA’da bulunan yüzme havuzu, ister sağlık ister eğlence için yüzme sporundan vazgeçemeyenlere konfor, sağlık ve keyfi bir arada yaşatıyor.
Yaz sezonu geçmesine rağmen çalışan kesim için günlük hayatın hızlı temposu halen devam ediyor. Wish More Hotel İstanbul, çalışma hayatının yoğunluğundan uzaklaşarak sağlığını ve formunu korumak, tatile çıkamasa da yüzme keyfini kentte de yaşamak isteyenler için konforlu ve keyifli deneyim sunuyor.
Otelin genişliği ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile dikkat çeken fitness ve SPA kompleksi Wish More Fitness&SPA’nın içinde yer alan lüks yüzme havuzu, hem otel hem de otel dışından gelen misafirlerine günün yorgunluğunu atmalarını sağlıyor. 

OZON SİSTEMİYLE GELEN SAFLIK
5 yıldızlı otelin ozon sistemi ile temizlenen yüzme havuzu spor yaparken sağlığına ve suyun temizliğine dikkat eden misafirleri gözeterek, hijyene verdiği önem ile farkını ortaya koyuyor. Modern SPA merkezinin 5 ayrı masaj odası bulunuyor. Kişiye özel ve grup halinde egzersizlerin uygulanabildiği fitness merkezinde de enerji dolu programlar ile motivasyonun hiç düşmeyeceği bir deneyim yaşatılıyor. Pilates reformer, body balance, spinning, kick box, fat burn ve yüzme dersleri gibi spor aktiviteleri, form tutmayı ve sağlık ritüellerini keyifli bir hale getiriyor.

FİTNESS&SPA’DA HİJYEN GÜVENLİĞİ
Misafirlerin konforu ve hijyen güvenliği için Fitness alanına misafirler rezervasyon ile kabul ediliyor. Grup derslerimizin gerçekleştiği spor stüdyolarımız sosyal mesafe zemin etiketi ile yerleştirilmiştir. Fitness alanlarında ekipman ve aletler sosyal mesafe kuralına uygun olarak yeniden düzenlenmiş olup, her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir. Ayrıca Fitness&SPA alanlarının çeşitli yerlerine el dezenfektan otomatları ve yüzey dezenfektanları konumlandırılmıştır. Havalandırma sistemi %100 dış ortamdan alınan temiz hava ile çalışmaktadır.

Tarih: 15 Ekim 2020 Perşembe    Hit: 6767

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol