18 Şubat 2020 Salı   

VEDA ZAMANI!

 

YAKLAŞIK 38 yıldır üretim yapıyoruz. Meslek hayatımın 30 yılını Bayrampaşa’da geçirdim. Kendimi bildim bileli üretimin, ekonominin içindeyim. Bir iş gerçekleştirirken hep daha iyi nasıl olur? Onun peşinde oldum. Bir adım daha nasıl ilerleriz, bir çivi daha fazla nasıl çakabiliriz? Bir fidan daha nasıl ekeriz? Onu düşünerek hareket ettim. Aile şirketimizde sürekli üretim yaparak daha fazla katma değer üretmenin çabası içindeydim. 
2010 yılında da tekstil piyasamızdaki arkadaşlarımızla çevremize ve bölgemizdeki insanlara faydalı olmak için Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İşadamları Derneği’ni (BATİAD) kurduk. Ve buralara kadar getirdik. Dünyanın en büyük kazağını üreterek Guinness Rekorlar Kitabı’na girdik. Bu zamana kadar 5 defile yaptık. Mayıs ayında da 6. defileyi gerçekleştireceğiz. BATİAD Moda Dergimizin 18. sayısını çıkartıyoruz. Alım heyetleri getirdik. Piyasamızdaki sokakları trafiğe kapattırarak, prestij caddesi yaptık. Ve sayamayacağım onlarca hizmet ve sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Piyasamızı en iyişekilde  İSO, İTO, İTKİB  ve diğer iş sektörü oluşumlarında en iyi şekilde temsil ettik ve yönetimlerine girdik.
Acısıyla tatlısıyla 9 yıldır Bayrampaşa piyasamıza katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ancak artık veda zamanı geldi. Önümüzdeki aylarda yapılacak olan genel kurulumuzda görevimi bırakıyorum. Bayrağı benden sonra gelecek olan arkadaşıma teslim edeceğim. Benden sonra gelecek olan arkadaşımın da BATİAD’ın bayrağını daha iyi yerlere taşıyacağına inancım tam. Her zaman taze kan iyidir. Yeni gelecek taze kanlar daha güzel işler yapacaktır. Tek isteğim yeni başkana desteğinizi esirgememeniz, kamu ve belediye olarak destek vermenizdir. Tabii bir yere gitmiyoruz. Yine bu bölgede, piyasamızda olmaya devam edeceğim. Sonuna kadar arkadaşlarımızın yanında olacağım. Dolayısıyla bu köşeden sizlere seslenemeyeceğim. Allah’a emanet olunuz. Hakkınızı helal edin... Kalın sağlıcakla. 

Tarih: 22 Nisan 2019 Pazartesi    Hit: 1048
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol