23 Ağustos 2019 Cuma   

TUNA’DAN GELENEKSEL İFTAR

TUNA’DAN GELENEKSEL İFTAR
 

Bayrampaşa’nın köklü spor kulüplerinden Tunaspor’un geleneksel hale getirdiği iftar programı dün akşam yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Sabri Akpınar Parkı içinde yer alan basketbol sahasında gerçekleştirilen Tunaspor iftarına, iş, siyaset, spor ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Tunaspor Kulüp Başkanı Mustafa Altuntaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, eski hakemlerden Binali Kartal, Bayrampaşa Belediye Meclis Üyesi Ozan Karadeniz, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, amatör spor kulüp başkanları, mahalle muhtarları ve Tunaspor altyapısında forma giyen futbolcuların yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
İftar öncesi kısa bir selamlama konuşması yapan Tunaspor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş, “Mübarek Ramazan ayında tüm dostlarımızla birlikte aynı sofrada buluşarak oruçlarımızı birlikte açmak bizler için mutluluk verici. Davetimizi kabul edip bizlerle hoş sohbetlerini paylaşan tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Ramazan ayının ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.
Başkan Altuntaş’ın ardından konuşan Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba ise spor kulüplerinin güvenilir kurumlar olması gerektiğine dikkati çekerek, Tunaspor’un bu güveni sağladığını ve sağlıklı gençler yetişmesi yönünde çok önemli bir görevi başarıyla gerçekleştirdiğini ifade etti.
TFF Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez ise birlik, beraberlik ve paylaşmanın önemine vurgu yaparak, “Tunaspor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş’a lokmamızı paylaşmaya fırsat verdiği için teşekkür ediyorum” dedi.
İftarda son konuşmacı olarak söz alan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ise Tunaspor’un kurucu başkanlarından olduğunu hatırlatarak, lacivert-kırmızılı kulübün Bayrampaşa’daki önemine değindi. Ramazan ayında gerçekleştirilen toplu iftarların komşuluk duygularını pekiştirdiğini de ifade eden Başkan Aydıner, “Komşularımızla aynı iftar sofrasında bizleri buluşturduğu için kulüp başkanımız Mustafa Altuntaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum” şeklinde konuştu.
İftarın sonunda Tunaspor Başkanı Mustafa Altuntaş ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner tarafından TFF Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez’e plaket takdim edildi.

Tarih: 15 Mayıs 2019 Çarşamba    Hit: 10218

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol