14 Nisan 2021 Çarşamba   

TERAZİDERE’DEN AYDINER’E ZİYARET

TERAZİDERE’DEN AYDINER’E ZİYARET
 

Terazidere Spor Kulübü Başkanı Fuat Paşalı ve yönetim kurulu üyeleri, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i ziyaret etti.
Bayrampaşa Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen ve belediye başkan yardımcısı Ahmet Kumbasar’ın da bulunduğu ziyarette, kırmızı-yeşilli kulübün başkanı Fuat Paşalı ve yönetim kurulu üyeleri, yaptıkları faaliyetler hakkında Belediye Başkanı Atila Aydıner’e bilgiler verdi.
Başkan Paşalı ve yönetimi, gerek ilçedeki diğer amatör kulüpler gerekse Teraziderespor’a bugüne kadarki desteklerinden dolayı Bayrampaşa Belediyesi ve başkan Aydıner’e teşekkür etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Atila Aydıner ise Bayrampaşa’nın bir spor ilçesi olduğunu belirterek, “Başarılı sporcuların yetişmesine katkıda bulunan kulüplerimize teşekkür ediyor, sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum” dedi.
Kulüplerin başarısı ve yeni sporcuların yetişmesi anlamında Bayrampaşa Belediyesi olarak desteklerini sürdüreceklerini ifade eden Başkan Aydıner, ayrıca 17 Nisan’da başlayacak olan amatör liglerde Teraziderespor ve Bayrampaşa’daki diğer amatör kulüplere başarılar diledi. 

Tarih: 02 Mart 2021 Salı    Hit: 2769

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol