03 Aralık 2020 Perşembe   

SP SULTANGAZİ`DE MİTİNG GİBİ AÇILIŞŸ YAPTI

SP SULTANGAZİ`DE MİTİNG GİBİ AÇILIŞŸ YAPTI
 

Saadet Partisi’nin büro açılışŸı yaklaşŸık 2500 kişŸilik bir katılımla adeta mini miting havası ile coşŸkulu bir şŸekilde gerçekleşŸtirildi.

HALKIN İÇİNDEN ADAYLAR
Saadet Partisi’nin büro açılışŸında Meclis ܜyesi Adayları adına konuşŸma yapan Ahmet Balcı, “adaylarımızın hiçbirisi yukarıdan paraşŸütle gönderilmedi. Her birimiz sizin içinizden geldik. Çünkü biz Sultangaziliye güveniyoruz!” sözleri ile yaklaşŸık 14 Meclis ܜyesi ve Belediye BaşŸkan Adayı Sultangazi’de oturmayan Ak partiye gönderme yaptı.

Daha sonra, “Fark Var Saadet Var, Fark Var Akpınar Var!” sloganları ile mikrofona gelen Saadet Partisi Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Hasan Akpınar, sözlerine Sultangazililerin Mevlid Kandilini ve AçılışŸa katılan kadınların Kadınlar Gününü kutlayarak başŸladı.

FARK VAR SAADET VAR!
”Fark Var! Saadet Var! Fark Var Cebeci Var!” sözleriyle konuşŸmasını sürdüren Saadet Partisi Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Hasan Akpınar, mütevazı bir büro açılışŸının Cebecililerin katılımıyla miting coşŸkusuna dönüşŸtüğŸünü belirterek tüm Cebecililere teşŸekkür etti.

ARADIĞINIZ ADAY: AKPINAR
”İşŸte Gençlik, işŸte BaşŸkan” "Sultangazi seninle gurur duyuyor” sloganları eşŸliğŸinde konuşŸmasına devam eden Hasan Akpınar, “Biz yeni bir ilçeyiz. Bazı partiler Sultangazi’yi yok saydılar. Sultangaziliyi adam yerine koymadılar. DışŸarıdan ısmarlama başŸkan adayları getirdiler” dedi. Sık sık “İthal BaşŸkan istemiyoruz” sloganlarının atan coşŸkulu kalabalığŸa hitab eden Akpınar,  “Sultangazilinin aradığŸı aday Hasan Akpınar’dır” şŸeklinde konuşŸtu.

KALPLER "SAADET" DİYE ATIYOR
Saadet coşŸkusunun dalga dalga yayılacağŸını söyleyen Akpınar, “hiçbir parti ayrımı yapmadan ve insanların yakasındaki rozete bakmadan insanların kalplerine kulak veriyoruz. EğŸilip kalp atışŸlarını dinlediğŸinizde ne diyor biliyor musunuz? ’Saadet, Saadet, Hasan Akpınar, Hasan Akpınar’” sözleriyle Saadet’in ve kendisinin iddiasını yineledi.

MEHTERAN EŞLİĞİNDE SEVGİ YܜRܜYܜŞÜœ
Daha sonra dualar eşŸliğŸinde Cebeci Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun açılışŸını gerçekleşŸtiren Hasan Akpınar, Mehteran eşŸliğŸinde cebeci Mahallesinde sevgi yürüyüşŸü yaptı. YoğŸun yağŸmurun altında gerçekleşŸtirilen sevgi yürüyüşŸüne yaklaşŸık 3 bine yakın Cebecili katıldı.

SultangaziGazetesi

Tarih: 3- Mart 2009 Pazartesi    Hit: 1738

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol