05 Ağustos 2020 Çarşamba   

ŞENEL'DEN YENİ YIL MESAJI

ŞENEL'DEN YENİ YIL MESAJI
 

Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel’in yeni yıl mesajı

Sevgili Bayrampaşalılar,
2019 yılını geride bırakırken, gelecekten daha umutlu olduğumuz yeni bir yıla giriyoruz.
Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.
Kapımızı çalan yeni yılın aydınlık bir geleceğe adım atılması yolunda kadim bağlarımızı güçlendirmesi, umutlarımızın gerçekleşmesi için azim ve gayretlerimizi artırması, başta cennet vatanımız Türkiye olmak üzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimizdir.
2019 yılının muhasebesini yaparken, 2020 yılının daha iyi şekilde geçmesi için neler yapılması gerektiğini düşünerek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi İlçemiz ve Ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmeye çalışacağız.
Bayrampaşa’mızın başta huzur ve güvenlik olmak üzere her anlamda daha yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımız, belediyemiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile koordinasyon içinde önemli bir yılı geride bıraktık. 2020 yılında da hep birlikte daha güzel bir Bayrampaşa için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Farklı değerleri bir arada yaşatan, farklılıkları zenginlik kabul eden bir millet olarak, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla çocuklarımıza daha güzel yarınlar hazırlamak amacıyla çalışmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Bayrampaşalı hemşerilerimizin, her derecedeki kamu görevi yürüten mesai arkadaşlarımın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yeni umutlarla karşıladığımız 2020 yılının, ülkemiz, dünyamız ve tüm insanlık için barışın ve hoşgörünün egemen olduğu güzel günler getirmesini dilerim. 

Dr. Soner Şenel
Bayrampaşa Kaymakamı

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Tarih: 31 Aralık 2019 Salı    Hit: 1445

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol