27 Mayıs 2020 Çarşamba   

ŞENEL'DEN AYDINER'E İADE-İ ZİYARET

ŞENEL'DEN AYDINER'E İADE-İ ZİYARET
 

Bayrampaşa’nın yeni Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Başkan Atila Aydıner’e iadeyi ziyarette bulundu. Şenel, ziyaretin ardından Bayrampaşa Belediyesi Hayır Kapısı’nı gezerek incelemelerde bulundu ve çalışanlardan bilgi aldı.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydıner, “Kaymakamımız Sayın Şenel’e kıymetli ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi. İlçe ve ülke meseleleri üzerine bir süre sohbet eden Aydıner ve Şenel daha sonra Bayrampaşa Belediyesi’nin yılda 7 bin aileye yardım eden Hayır Kapısı’na geçerek incelemelerde bulundular. Ziyaret sırasında Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi, Naser Şimşek, Ahmet Kumbasar, Bayrampaşa Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da hazır bulundu.

HAYIR KAPISI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Kaymakam Şenel, makam ziyareti sonrası Bayrampaşa Belediyesi Hayır Kapısı’nı gezerek incelemelerde bulundu ve çalışanlardan bilgi aldı. Şenel’e Başkan Aydıner ile eşi Melahat Aydıner de eşlik etti.

Tarih: 19 Eylül 2019 Perşembe    Hit: 1459

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol