23 Ağustos 2019 Cuma   

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR
 

Bayrampaşa Belediyesi, bu yılki ilk iftar programında ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ağırladı. Bayrampaşa Kaymakamlığı ile birlikte Hasbahçe Davet Evi’nde düzenlenen iftar yemeğine Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Müftüsü Yılmaz Küçük, çok sayıda şehit ailesi ve gazi ile davetliler katıldı. Yemek öncesi ilçe müftüsü Yılmaz Küçük şehitlerimizin ruhları için Kuran-ı Kerim okudu ve ardından dualar edildi. Başkan Aydıner de yemek boyunca şehit ve gazi ailelerini bir an olsun yalnız bırakmadı. Masaları tek tek gezerek şehit aileleri ve gaziler ile yakından ilgilendi.

CANBABA: ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ
İftar programında bir konuşma yapan Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba da herkesin Ramazan ayını kutlayarak, “Ramazan ayı yardımlaşmanın, gönül almanın, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın ayıdır. Bizler mümkün olan en fazla sayıda insana ulaşarak görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Devlet olarak Şehit ve Gazi ailelerinin her zaman yanlarındayız. Bugüne kadar vatanı ve bayrağı için canını feda etmiş şehitlerimize, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kulandı.

AYDINER: HUZURLU BİR RAMAZAN’I ŞEHİTLERİMİZE BORÇLUYUZ
Yemekte konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Huzur ve bereket ayı Ramazan'ın ilk iftarında aziz şehitlerimizin emanetleri ve gazilerimizle bir arada olmaktan ve birlikte iftar etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bugün bu coğrafyada özgürce yaşayabiliyor, huzur içerisinde Ramazan ayını geçirebiliyorsak bunu şehit ve gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle vatanımız ve milletimiz için canlarını ortaya koyan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Tarih: 07 Mayıs 2019 Salı    Hit: 313

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol