01 Aralık 2020 Salı   

ŞAHİN VE TÜRKMEN'E VEDA YEMEĞİ

ŞAHİN VE TÜRKMEN'E VEDA YEMEĞİ
 

Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü iken Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Necati Aktuğ Şahin ve Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı iken Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğüne atanan Muharrem Levent Türkmen onuruna veda yemeği programı düzenlendi.
Kemerburgaz’daki Bayrampaşa Belediyesi Mesire Alanı ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen veda yemeğine Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Belediye Başkanı Atila Aydıner, eski Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin, yeni Bayrampaşa Emniyet Müdürü Hakan Demir, eski Bayrampaşa Emniyet Müdür Yardımcısı Muharrem Levent Türkmen, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri ve İlçe Kurum Müdürleri katıldı.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, emniyet müdürü Şahin ve müdür yardımcısı Türkmen’e plaket takdim ederek geçmiş hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve yeni görev yerlerinde başarılar diledi.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de Şahin ve Türkmen’e bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Şahin ve Türkmen de ilçede görev yaptıkları dönemde çok güzel dostluklar kurduklarını belirterek, Bayrampaşa’nın kendileri için çok özel bir sahip olduğunu ifade ettiler.

ŞENEL’DEN DEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Emniyet Müdürü Hakan Demir’i ziyaret etti. Kaymakam Şenel, Emniyet Müdürü Hakan Demir’e Bayrampaşa’daki yeni görevinde başarılar diledi.
Kaymakam Dr. Soner Şenel daha sonra ise İlçe Emniyet Müdürü Hakan Demir ile birlikte Cevatpaşa Mahallesinde yapımı devam eden Polis Karakolu inşaat çalışmasını yerinde incelediler.

Tarih: 27 Temmuz 2020 Pazartesi    Hit: 10403

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol