01 Aralık 2020 Salı   

RUMELİLİLERDEN ŞENEL’E ZİYARET

RUMELİLİLERDEN ŞENEL’E ZİYARET
 

Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel’i makamında ziyaret etti. 

Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şube Başkanı Metin Altıntaş önderliğinde Kaymakam Şenel’i ziyaret eden Rumelililer, pandemi sürecinde derneğin gerçekleştirdiği faaliyetlere kolaylıklar sağladığı için Kaymakam Şenel’e teşekkür ederek, plaket takdim ettiler.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında ülkemizde yaşanan sokağa çıkma yasaklarında erzak dağıtımında bulunmak isteyen Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi üyelerine Bayrampaşa Kaymakamlığına bağlı Vefa Destek Ekiplerinin yardım etmesi sonucu derneğin dağıtacağı 7 bin erzak ihtiyaç sahiplerine ulaşmıştı.

Pandemi sürecinde Vefa Destek Ekipleriyle koordineli bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Rumelililer, Kaymakam Şenel’e derneğin faaliyetleri için sağladığı kolaylıklar adına teşekkür ziyaretinde bulunarak, Şenel’e plaket verdiler.

ALTINTAŞ: HEDEFİMİZE KAYMAKAMLIĞIMIZIN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR SAYESİNDE ULAŞTIK

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şube Başkanı Metin Altıntaş, “Derneğimizin 70. yılında 7 bin ihtiyaç sahibi aileye erzak yardımında bulunma hedefimize Kaymakamlığımızın bizlere sağladığı kolaylıklar sayesinde ulaştık. Kaymakamlığımıza bağlı Vefa Destek Ekiplerimizin bizlere eşlik etmesi sonucu sokağa çıkma yasağı olan günlerde ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak yardımında bulunduk. Bugün de Sayın Kaymakamımız Dr. Soner Şenel Bey’i makamında ziyaret ederek kendilerine derneğimize gösterdikleri imtiyazdan ötürü teşekkürlerimizi sunarak, plaket verdik.” diye konuştu.

ŞENEL: DERNEĞİMİZİN HAYRINA BİR NEBZE KATKIDA BULUNABİLDİYSEK NE MUTLU BİZE

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Dr. Soner Şenel ise yaptığı açıklamada, “Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği çok köklü bir dernek. Böyle köklü dernekler büyük organizasyonlara imza atıyorlar. Derneğin bu yıl 7 bin ihtiyaç sahibi aileye dağıtmayı düşündüğü erzak dağıtım organizasyonu ülkemizde yaşanan pandemi süreciyle birlikte sokağa çıkma yasaklarına denk gelince bizler de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı mağdur etmemek için Vefa Destek Ekiplerimizi harekete geçirerek, ekiplerimizle dernek üyelerimizin koordineli bir şekilde çalışmasını sağladık. Güzel bir birliktelikle erzaklar ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı. Derneğimizin işlediği hayra bir nebze katkıda bulunabildiysek ne mutlu bize.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şube Başkanı Metin Altıntaş’ın Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel’e plaket takdim etmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Tarih: 23 Temmuz 2020 Perşembe    Hit: 7556

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol