14 Nisan 2021 Çarşamba   

RÖGAR KAPAĞINI ÇALDILAR!

RÖGAR KAPAĞINI ÇALDILAR!
 

Türkiye’de zaman zaman olan rögar kapağı hırsızlıkların bir yenisi daha eklendi. Hırsızlar tarafından çalınan rögar kapakları nedeniyle vatandaşlar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, Bayrampaşa’daki olayda hem şüphelilerin yakalanması hem de bir kaza yaşanmaması ise teselli oldu.
Bayrampaşa’da kağıt toplayıcısı iki şüpheli yoldaki rögar kapağını çaldı. Şüpheliler, yakalanarak gözaltına alınırken, hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
Vicdansızların gerçekleştirdiği olay, geçtiğimiz günlerde Muratpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Kağıt toplayıcısı kapüşonlu iki kişi gece saatlerinde yoldaki rögar kapağını yerinden çıkartmak istedi. Başarılı olamayan şüpheli, arkadaşını çağırdı. Şüpheliler birlikte rögar kapağını yerinden söktü. Kapağı arabalarına koyan şüpheliler, olay yerinden kaçtı.

HIRSIZLAR YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI
Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Bayrampaşa Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri şüphelileri Gaziosmanpaşa Hekimsuyu Caddesi'nde yakalayarak gözaltına aldı. Hırsızlık şüphelilerinin emniyetteki işlemleri devam ediyor. Öte yandan hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Tarih: 01 Nisan 2021 Perşembe    Hit: 2872

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol