23 Ekim 2019 Çarşamba   

REİSOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ

REİSOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ
 

Muhasebeci ve Mali Müşavirler Birliği Derneği Bayrampaşa Şubesi eski Başkanı Hergün Reisoğlu'nun babası Enver Reisoğlu 81 yaşında vefat etti.

Hergün Reisoğlu'nun 3 yıldır yatalak olan ve son 5 aydan beri de yoğun bakım ünitesinde tedavi gören babası Enver Reisoğlu, önceki gün saat 17.00 sıralarında Bayrampaşa Kolan Hospital'de yaşamını yitirdi.

Enver Reisoğlu'nun naaşı Muradiye Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Eyüpsultan'da bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

Merhum Enver Reisoğlu'nun cenazesine, Reisoğlu ailesi yakınlarının yanı sıra Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Bayrampaşa Belediye Meclis üyesi Ceyhun Çalışkan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, amatör spor kulüplerinin başkanları ve mahalle muhtarları katıldı.

Paşavizyon Gazetesi olarak merhum Enver Reisoğlu'na Allah'tan rahmet, Reisoğlu ailesine ise baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Tarih: 02 Temmuz 2019 Salı    Hit: 8697

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol