18 Ocak 2019 Cuma   

PAŞA’YA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI!

PAŞA’YA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI!
 

Play-off yarı final ilk maçında yarın kendi evinde Kemerspor’u ağırlayacak olan Bayrampaşaspor, PFDK’nın almış aldığı karar sonucu karşılaşmayı seyircisiz oynayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesi www.tff.org’tan yapılan açıklamaya göre yeşil-kırmızılı taraftarların ligin son maçı olan Manisa Büyükşehir Belediyespor maçında sergiledikleri çirkin ve kötü tezahüratları nedeniyle Kemerspor karşısında seyircisiz oynama ve 1.500 TL para cezası ve aynı müsabakada Bayrampaşaspor kulübünün taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.

PFDK’DAN YAPILAN AÇIKLAMA

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 10.05.2018 tarih ve 79 sayılı toplantısında almış olduğu karar neticesinde aşağıdaki açıklamaya yer verildi: 

BAYRAMPAŞA Kulübü’nün, 05.05.2018 tarihinde oynanan BAYRAMPAŞA - MANİSA B.Ş. BLD. SPOR TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 1.500 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada BAYRAMPAŞA Kulübü’nün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

Tarih: 10 Mayıs 2018 Perşembe    Hit: 2825

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol