18 Ocak 2019 Cuma   

PAŞA MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR!

PAŞA MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR!
 Bayrampaşaspor maç saatini bekliyor

Bayrampaşaspor, Manisa Büyükşehir maçının hazırlıklarını, bugün Çetin Emeç Stadı’nda yaptığı antrenmanla tamamladı.

Bayrampaşaspor, ligin son haftasında hayati önem taşıyan maçta evinde şampiyonluğunu haftalar öncesinden garantileyen Manisa Büyükşehir maçının hazırlıklarını, bugün maçın oynanacağı Çetin Emeç Stadı’nda yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktör Hemdi Demirtaş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman saat 16.00’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma, koşu ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdü ve taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Bu antrenmanla Manisa Büyükşehir maçının hazırlıklarını tamamlayan Bayrampaşaspor, kendi tesislerinde kampa girdi ve maç saatini beklemeye başladı.


Demirtaş: Yüzdük yüzdük sonuna geldik

Play-off için son bir final maçlarının kaldığını belirten Teknik Patron Hamdi Demirtaş, “Yüzdük yüzdük sonuna geldik. Artık bu saatten sonra biz bu işi bırakmayız, Cumartesi günü Play-off’un kapısından içeri gireceğiz” dedi.

“Yüzdük yüzdük sonuna geldik” diyen tecrübeli çalıştırıcı, Manisa Büyükşehir’den arzuladıkları sonucu alarak Play-off’a kalacaklarını söyledi. Demirtaş, “Bizim bir final maçımız kaldı. Cumartesi günü o, 90 dakikayı da kayıpsız geçerek, araladığımız Play-off kapısından içeri girmek istiyoruz. Takımdaki moral motivasyonumuz yerinde. Bunu başaracak güce sahibiz” dedi.

Muhteşem taraftarımızın desteği ile yarın mutlaka galip gelmek istediklerinin altını çizen yeşil-kırmızılıların Hocası Demirtaş, “Ortada inanan bir takım, inanan bir teknik heyet, yönetim ve taraftar var. Artık kendi evimizde son final maçımızı oynayacağız. İnşallah kazanıp, 2. Lig hedefimize bir adım yaklaşmış olacağız” şeklinde konuştu.


Uludeniz: Kazanacağız!
Bayrampaşaspor Kulübü As Başkanı Serdar Uludeniz, Manisa Büyükşehir maçını kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını belirterek; "Saha ve seyirci avantajımızı iyi kullanıp galip gelmek istiyoruz" dedi.

Son hafta sahasında şampiyonluğu haftalar öncesinden garantileyen Manisa Büyükşehir’i konuk edecek olan Bayrampaşaspor’da tek hedef galibiyet. Yarın kendi sahalarında oynayacakları Manisa Büyükşehir maçında galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini vurgulayan Uludeniz, şunları söyledi; "Manisa Büyükşehir maçı bizim için hayati önem taşıyor. Yarın ki maça mutlak galibiyet için çıkacağız. Bu saatten sonra Real Madrid bile gelse yenmek durumundayız. Oyuncuların moral motivasyonu çok iyi. Saha ve seyirci avantajımızı kullanıp galip gelmek istiyoruz" dedi. 

Tarih: 04 Mayıs 2018 Cuma    Hit: 5482

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol