06 Nisan 2020 Pazartesi   

PAŞA FM KURULDU

PAŞA FM KURULDU
 

Bayrampaşa'yı dijitalleştirme projesi ile yola çıkan Yazılım Uzmanı Adem Dişçi, ortağı İlyas Çağlayan ile birlikte kurduğu Diça Medya yoluna hızla devam ediyor. İyi Kalpler Derneği ile gönüllere dokunan, Şifa Niyetini Tiyatro ile sanat faaliyetlerini yürüten ekip, Bayrampaşa Televizyonun (BTV) ardından şimdi de Paşa FM yayın hayatına alarak özelliklere gençlere de hitap etmek istiyor.
“Dinle Paşam” sloganıyla yayın hayatına başlayacak olan Paşa FM, Bayrampaşalı gençlerin ücretsiz eğitimler alacağı ve programlar yapacağı bir platform olarak da hizmet verecek.
Diça Medya Yönetim Kurulu Başkanı Adem Dişçi, “Bizler Bayrampaşamızı dijitalleştirme adına bir yola çıktık ve bu yoldu tüm imkanlarımızı Bayrampaşalı gençlerimize ücretsiz olarak sunmayı planlıyoruz. Gerek BTV gerekse Paşa FM olsun bize ulaşarak ücretsiz eğitimler alabilir ve sonrasında TV veya Radyo programı yapabilirler. Bayrampaşamız’da bir çok yetenekli genç var ve bizler onlar için elimizde geleni yapacağız. Bayrampaşamızın marka değerini yükseltmekten onur duyuyoruz” dedi.
Diça Medya kurucu ortağı İlyas Çağlayan ise yaptığı açıklamada, “Şahsım ve kurumumuz adına tiyatro ve tüm kurumlarımızda gençlere eğitimler veriyoruz. Eğitimci olarak elimden geleni Bayrampaşalı gençler için yapmaya hazırım ve onlara kişisel gelişimden, dramaya, oyunculuktan diksiyon eğitimlerine kadar her anlamda eğitim verebilirim. Sanatçı yetiştirmek, içimizdeki yetenekleri keşfetmek bizim için gurur verici olacaktır. Lütfen tüm Bayrampaşalı gençler bizimle iletişime geçsin. Bizler hiçbir ücret talep etmeden onlara destek olacağız” diye konuştu.
Şu anda test yayınında olan Paşa FM’de yakında ücretsiz radyoculuk kursu ile Adem Dişçi, İlyas Çağlayan ve Kadir Balık’ın vereceği eğitimlerle katılım belgesi alacak olan genç radyocular programlarına başlayacak. Yakında aktif olarak yayın hayatına başlayacak olan Paşa FM’deki diğer programlar ise şöyle; Adem'in Mikrofonu, Kinyasla Kültür Sanat, Okan Turan ile Paşa Futbol, Azra ile Questions And Their Answers ve DJ Eddy Yayında (Volkan Güleç).
Konuyla ilgili bilgi almak isteyenlerin ademdisci@dica.com.tr mail adresinden ya da 0212 544 84 84 (Şirket), 0538 388 59 71 (Adem Dişçi) ve 0536 967 41 64 (İlyas Çağlayan) telefon numaralarından bilgi alabileceği açıklandı.
Paşa FM’i dinlemek isteyenler aşağıdaki Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilirler.
https://play.google.com/store/apps/details?id=rdy.antlyonl&hl=tr  

Tarih: 25 Mart 2020 Çarşamba    Hit: 1752

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol