11 Ağustos 2020 Salı   

PAPAĞANI ÖLEN ÇOCUĞA SÜRPRİZ

PAPAĞANI ÖLEN ÇOCUĞA SÜRPRİZ
 

Çok sevdiği papağını bilinmeyen bir nedenle ölen 12 yaşındaki Semih Henek, CİMER üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi. Durumu öğrenen Başkan Atila Aydıner, yeni bir papağan alarak Bayrampaşalı Semih'e hediye etti. Yeni papağanına kavuşan Semih, büyük mutluluk yaşadı.
Bayrampaşalı Semih Henek’in (12) çok sevdiği papağını bilinmeyen bir nedenle öldü. Büyük üzüntü yaşayan Semih, CİMER üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi. Durumu öğrenen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yeni bir papağan alarak Semih Henek’e hediye etti. Yeni papağanına kavuşan Semih, büyük mutluluk yaşadı.

“MUTLULUKLARIN EN DEĞERLİSİ”
Hayvansever kişiliği ile tanınan Başkan Atila Aydıner, “Bayrampaşalı bir yavrumuzun çok sevdiği papağanı bilinmeyen bir nedenle ölüyor. Bunun üzerine yavrumuz, büyük üzüntü yaşıyor ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istiyor. Talebin belediyemize gelmesiyle birlikte durumdan haberdar olduk. Anında yeni bir papağan alarak veteriner hekimlerimiz ile birlikte bu papağını yavrumuz Semih’e hediye ettik. Yeni papağanına kavuşturduğumuz Semih’in mutluluğunu görmek, bizim için mutlulukların en değerlisiydi.” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve Başkan Aydıner’i çok sevdiğini belirten Bayrampaşalı Semih de, “Beni mutlu ettikleri için Cumhurbaşkanımıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.” diyerek duygularını dile getirdi.

Tarih: 13 Temmuz 2020 Pazartesi    Hit: 4487

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol