22 Eylül 2020 Salı   

ÖZEL RAMİ HASTANESİ TANITILIYOR

ÖZEL RAMİ HASTANESİ TANITILIYOR
 

Son teknolojik cihazlar ve uzman kadrolarıyla sağlık alanında adından söz ettiren Türkiye’de son yıllarda sayıları artan ve bölgemizde de çok önemli bir yere sahip olan özel hastaneler arasına yepyeni bir hastane daha çok yakında katılacak.
Alanında uzman hekimlere ve sağlık çalışanlarına sahip olan ve son teknolojiyle donatılmış 75 yataklı Özel Rami Hastanesi ‘Sağlıklı hayatlar için’ sloganıyla çok yakında hizmete girecek.
Eyüpsultan’a bağlı Rami Cuma Mahallesi Talimhane Caddesi üzerine kurulan Özel Rami Hastanesi, kendisine misyon olarak toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründeki uzman personele iş imkânı yaratarak ülkeye hizmet etmeyi hedeflerken, vizyon olarak ise teknolojik yenilikleri takip ederek, uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ile etik değerlere bağlı kalarak, insan odaklı bir yaklaşımla tüm beklentilerinin karşılandığı öncü bir sağlık kuruluşu olarak bölge halkına hizmet sunmak olarak belirledi.

HASTANENİN TANITIMI GRUPLAR HALİNDE YAPILIYOR
Yakın zamanda hizmete açılacak olan Özel Rami Hastanesi’nin özel ve resmi kurumlara tanıtımı yapılmaya başlandı. Koronavirüs salgını nedeniyle gruplar halinde misafirlerini ağırlayan hastane yönetimi her gün farklı sivil ve özel kurumlar ile firmalara tanıtımlarını gerçekleştiriyor.
Kahvaltılı toplantıya Eyüp Rumeli Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Yeniciler ve yönetim kurulu, Giresun Yağlıdere Akpınar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Üner Şahin ile derneğin eski başkanı Bayram Köksal katıldı. Öğleden sonraki toplantıya ise Rami Gönüllüler Korosu üyeleri katılım gösterdi.
Misafirlerine Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulundan Kamil Çolak, Başhekim Aytekin Parmak, Hastane Müdürü Halim Sert, İşletme Müdürü Necmiye İşlek, Kurumsal Pazarlama Müdürü Dilek Temiz, Başhemşire ve Hasta Hizmetleri Müdürü Özlem Demirci tarafından hastane binası gezdirilerek, hastanenin kurulma sürecine, altyapısına, teknolojik donanımına, hangi hizmetleri verildiğine ve hastane personeline dair birçok konuda sinevizyon eşliğinde bilgiler verildi. Hastane yönetimi daha sonra misafirlerine hastanenin bölümlerini gezdirerek bilgiler verdi.

PARMAK: BÖLGENİN EN ÇALIŞKAN, EN GÜVENİLİR EN GÜLER YÜZLÜ HASTANESİ
Misafir olarak adlandırdıkları hastalarını olabildiğince konforlu ve modern yapısıyla karşılamaya hazırlanan Özel Rami Hastanesi’nin ortaklı bir yapı içerisinde inşa edildiğini, kendisinin de hastanenin yönetiminde yer alarak tecrübelerini Özel Rami Hastanesi için aktaracağını belirten Op. Dr. Aytekin Parmak, ‘Sağlıkta bilgi kadar teknolojik donanım da teşhis ve tedavi açısından son derece önemli hale geldi. Son teknolojiyle donatılmış ameliyathane ve yoğun bakım ünitesine sahibiz. Teknolojik olarak bir eksiklik yaşamıyoruz. Bölgenin en çalışkan, en güvenilir, en güler yüzlü hastanesini hizmete açarak, insanları sağlıklarına kavuşturmak için sabırsızlanıyoruz. Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Özel Rami Hastanesi olarak, takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı ile verimli, etkili ve sürekli bir sağlık hizmeti vermeyi önemsiyoruz. Özel Rami Hastanesi’nin tüm sağlık çalışanları ile birlikte kaliteli bir sağlık hizmeti almak isteyen herkesi hastanemize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇOLAK: ÖZEL HASTANELERE OLAN BAKIŞ DEĞİŞECEK
Özel Rami Hastanesi’nin kurucularından Kamil Çolak ise yaptığı açıklamada, insanların özel hastaneye olan bakışlarını değiştireceklerine inandıklarını belirterek, “Burası bir işletme olacak ancak sadece para kazanma amacı gütmeyeceğiz. Hastanemiz sağlık dağıtan, sağlık dağıtırken de uygun ücretler karşılığında hizmet veren bir işletme olacak. Hastane personelinden en üst kadrosuna kadar tertemiz bir yapı oluşturduk. Vereceğimiz sağlık hizmetleriyle hastalarımıza şifa olma gayreti içerisindeyiz. Özellikle teknolojik kapasitesi ile nadir hastanelerden biri olmaya aday Özel Rami Hastanesi’nin bir marka haline geleceğine inanıyoruz. Teknik özellikleri ile hastanemiz sadece Rami’de değil İstanbul genelinde de önemli bir yere sahip olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

20 BÖLÜM VE 75 YATAKLI HASTANE 
75 yataklı hastanenin yüzde 30 yoğun bakım yatağına da sahip Özel Rami Hastanesi’nde 20 farklı bölüm bulunuyor. Hastanede, Acil Servis, Ameliyathane, Doğumhane, Anestezi ve Reaminasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Görüntüleme Ünitesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Üroloji Ortopedi ve Travmatoloji bölümleri ile Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi bulunuyor. Özel Rami Hastanesi 24 saat esasıyla çalışacak Acil Servis Bölümü’nün yanı sıra tahlil ve testlerin yapıldığı geniş bir laboratuvar ile görüntüleme merkezinde MR, Tomografi, Mamografi, Röntgen bölümlerinin yanı sıra Yatan Hasta Odaları ve Çocuk Hasta Odası da bulunuyor.

Tarih: 10 Ağustos 2020 Pazartesi    Hit: 8203

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol