20 Ekim 2020 Salı   

ÖZEL RAMİ HASTANESİ, EYÜPSULTAN’I AĞIRLADI

ÖZEL RAMİ HASTANESİ, EYÜPSULTAN’I AĞIRLADI
 

Yakın bir zamanda Rami Cuma Mahallesi Talimhane Caddesi’nde hizmete açılacak olan Özel Rami Hastanesi bugün de Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve ilçedeki mahalle muhtarlarını ağırladı. 
Özel Rami Hastanesi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıya katılan Eyüpsultan Belediye Başkan Deniz Köken, başkan yardımcıları Cevdet Yıldız ve İsmail Uysal ile ilçeye bağlı mahalle muhtarlarına, Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu’ndan Kamil Çolak ve Mustafa Erdem ile Başhekim Dr. Aytekin Parmak hastane hakkında bilgiler verdi. 
Koronavirüs salgını nedeniyle üst düzey önlemlerin alındığı toplantıda maske, sosyal mesafe ve hijyene azami dikkat edildi. 

ÇOLAK: DENEYİMLİ KADROMUZLA KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ SUNACAĞIZ
Toplantının açılış konuşmasını yapan Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak, “Davetimize katılarak bizleri onurlandıran Eyüpsultan Belediye Başkanı Sayın Deniz Köken’e ve ekibine, Eyüpsultan’daki mahallelerin değerli muhtarlarına teşekkür ederim. Öncelikli olarak Marmara Belediyeler Birliği’nin Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nda En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçilen Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’i kutluyorum. Sağlık alanında son yıllarda atılım yapan Türkiye’de bizler de üzerimize düşeni yaparak özel hastanenin bulunmadığı Eyüpsultan’a Özel Rami Hastanesi’ni kazandırmak istedik. Hastanenin kuruluşundan itibaren Eyüpsultan Belediye Başkanımız Sayın Deniz Köken ile zaman zaman bir araya gelerek çeşitli konularda istişarelerde de bulunduk. Hastanemizin kurulması aşamasında kendisinden önemli destekler gördük. Bu yüzden Deniz Başkanımıza huzurlarınızda teşekkür ederim. Açılış için artık gün sayan Özel Rami Hastanesi olarak, hasta, çalışan memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak, deneyimli kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, kaliteli sağlık hizmeti sunacağız” ifadelerini kullandı.

KÖKEN: ÖZEL RAMİ HASTANESİ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN
Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Özel Rami Hastanesi’ne yaptığı ziyarette Türkiye’de sağlık alanında önemli gelişmeler yaşandığını, donanımlı tesislerle, kaliteli hizmet verildiğini belirtirken, Özel Rami Hastanesi’nin ilçelerinde açılacak olmasından mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Deniz Köken, yaptığı konuşmasında “Avrupa’nın birçok ülkesinde sağlıkla ilgili sıkıntılar devam ederken ülkemizde bu manada ciddi hamleler oluyor. Özel sektörün gücü sağlığın gelişiminde belirleyici unsur. Bunun yansımalarından birini Eyüpsultan’da görmek bizler adına mutluluk verici. Özel Rami Hastanesi hakikaten önemli bir yatırımdır. Böyle bir zamanda böyle bir yatırımı gerçekleştiren hastane yönetimine teşekkür ediyorum. Halkımız adına bu hizmeti ilçemize getirenlere ve sunanlara teşekkür ediyorum. Hastanemizin Eyupsultan’a ve Rami’ye hayırlı olmasını diliyorum. İstanbul’un en güzel ilçelerinden Eyüpsultan, güzellikleri hak ediyor. Yönetim, ekip ve bina olarak donanımlı bir tesis Eyüpsultan ve Rami’mize kazandırılmış. Özellikle Koronavirüs salgını döneminde sağlık çalışanlarının ne kadar özverili çalışmalar yaptığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu süreçte tüm fedakarlığı ile gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm sağlık çalışanlarına sizlerin nezdinde bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizlerin yanında olmaya çalışacağız. Sizlere her zaman kapımız açık" ifadelerini kulandı.

PARMAK: UZMAN KADROMUZLA ÖNEMLİ BİR İHTİYACA CEVAP VERECEĞİZ
Özel Rami Hastanesi Başhekimi Dr. Aytekin Parmak da yaptığı konuşmada, davetlerine katılan Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, başkan yardımcıları ve mahalle muhtarlarına teşekkür ederek, “Özel Rami Hastanesi olarak bölgemizde çok önemli bir boşluğu dolduracağımıza önemli bir ihtiyaca cevap vereceğimize inanıyoruz. Donanım olarak tüm hastanelerden hiçbir eksiğimiz yok. Hastanemizi bir şifahane olarak düşünerek insanların dertlerine derman olabilmek için yola çıktık. Buraya gelenler Özel Rami Hastanesi’nde çok kaliteli bir sağlık hizmeti alacaklarını görecekler. Hastanemiz, alanında uzman, sürekli kendini yenileyen, başarıları ispatlanmış dinamik bir hekim kadrosu, güler yüzlü sağlık personeli ve deneyimli idari personeliyle ileri tanı ve tedavi yöntemlerini teknoloji ve yakın ilgi ile birleştirerek hizmet verecektir. Özel Rami Hastanesi, bütün uzmanlık dallarında hizmet vermektedir. Hastanemizde en kaliteli cihazları tercih ettik. Göğsümüzü gere gere en iyi hizmeti verebileceğiz. Eyüpsultan ve bölgesi kaliteli hizmeti hak ediyor. 75 yataklı hastanemizin yüzde 30’u yoğun bakım yatağına da sahip. Özel Rami Hastanesi’nde Acil Servis, Ameliyathane, Doğumhane, Anestezi ve Reaminasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Görüntüleme Ünitesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Üroloji Ortopedi ve Travmatoloji bölümleri ile Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi bölümleri bulunuyor. 24 saat esasıyla çalışacak Acil Servis Bölümü’nün yanı sıra tahlil ve testlerin yapıldığı geniş bir laboratuvar ile görüntüleme merkezinde MR, Tomografi, Mamografi, Röntgen bölümlerinin yanı sıra Yatan Hasta Odaları ve Çocuk Hasta Odası da yer alıyor” diye konuştu.

MAHALLE MUHTARLARINDAN HASTANE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR
Eyüpsultan’daki mahalle muhtarları da yaptıkları değerlendirmede, “İlçemizde sağlık alanında önemli bir eksikliği gideren Özel Rami Hastanesi’ne teşekkür ederiz. Hem önemli bir boşluğu doldurduğu hem de Eyüpsultan’da yaşayanlara istihdam alanı oluşturdukları için hastane yönetimine teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

Tarih: 18 Ağustos 2020 Salı    Hit: 7956

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol