07 Nisan 2020 Salı   

OTOPARKLAR VE PAZARLAR İLAÇLANDI

OTOPARKLAR VE PAZARLAR İLAÇLANDI
 

Bayrampaşa’daki otoparklar ile pazar yerleri koronavirüs kapsamında ilaçlanarak dezenfekte edildi. 

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Kovid-19) önlemlerini en üst seviyede tutan Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki pazar yerleri ile kapalı otoparkları da dezenfekte etti.

Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede tüm imkanlarını seferber eden Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki pazar yerleri ile kapalı otoparkları da dezenfekte etti. Gece-gündüz çalışan Bayrampaşa Belediyesi virüs timi, şu ana kadar okullarda, camilerde, belediye binasında, aile sağlığı merkezlerinde, muhtarlıklarda, minibüslerde, taksilerde, vatandaşa hizmet veren belediye araçlarında ve son olarak da pazar yerleri ile kapalı otoparklarda yeni tip koronavirüse karşı dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Öte yandan, vatandaşların yoğun olarak kullandığı belediye binası ile muhtarlıklara el dezenfektan kutuları yerleştirildi. Cadde cadde, sokak sokak gezen belediye ekipleri de anonslarla vatandaşları hijyen konusunda uyarmaya devam ediyor.

MUHTARLIKLARA DEZENFEKTAN KUTULARI KONULDU
Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki 11 mahalle muhtarlığına el dezenfektan kutuları yerleştirdi.
Bayrampaşa Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Başkan Atila Aydıner’in talimatıyla, belediye hizmet binasının ardından ilçedeki Yenidoğan, Vatan, Orta, Terazidere, Altıntepsi, İsmetpaşa, Muratpaşa, Cevatpaşa, Kartaltepe, Kocatepe ve Yıldırım mahalle muhtarlıklarına el dezenfektan kutuları yerleştirdi.

SEBZE VE MEYVE HALİ DEZENFEKTE EDİLDİ
Koronavirüse karşı tüm ilçe belediyeleri tebdirler almaya devam ederken, Bayrampaşa Sebze ve Meyve Hali'nin bazı bölümleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte edildi.

YAKLAŞIK 9 BİN KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ
Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 220 bin kişi enfekte olurken yaklaşık 9 bin kişi de yaşamını yitirdi. Türkiye dâhil 125'in üzerinde ülkede görülen koronavirüs hızla yayılmaya devam ediyor.

Tarih: 19 Mart 2020 Perşembe    Hit: 1649

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol