04 Haziran 2020 Perşembe   

OTAĞ’DA İLETİŞİM SEMİNERİ

OTAĞ’DA İLETİŞİM SEMİNERİ
 

İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi Gurbet Altay, Bayrampaşa Gençlik Merkezi’ndeki (BAYGEM) Has Oda’da uzmanlık alanı olan iletişim konusunda seminer verdi. Yoğun katılımla gerçekleşen seminerde BAYGEM  gençlerinin interaktif katılımı ile verimli bir seminer geçirildi.
Gurbet Altay seminer kapsamında, İletişim, iletişim teknikleri ve en iyi yöntemleri, İletişim kazaları, empati, İyi bir iletişim için gerekli olan şeyler, iç ve dış iletişim ile insanlar neden birbirlerini anlamazlar gibi konularla ilgili olarak görüşlerini BAYGEM öğrencileriyle paylaştı. 
Gurbet Altay, “Çoğu zaman sözlerimize ‘her şeyin başı sağlık diyerek başlarız. Bu etkili de olur. Ama sağlıklı olmak için öncelikle kendi içimizde kendimizle iyi bir iletişim kurmalıyız. Anlaşılması zor olan insanoğlu için işe kendimizden başlarsak karşımızdakini de anlamaya başlarız. Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Kişiler ehli oldukları konularda değerlerini iyi insan olma bilinciyle katlayabilirler. Rızık Allah'tandır. Gelecekte var olmanın en önemli faktörü her ne yaparsak yapalım hakkıyla ve iyi olma erdemiyle yaptığımızla ancak gerçekleşebilir. Akrebin fıtratında sokmak var diye, insanın fıtratında olan iyiliğinden vazgeçmeyelim. Gençlerin özellikle kendilerini tanımaları ve iletişim konularında bilgilerin aktarılması sonraki yıllarda önlerine gelebilecek sorunların çözülmesinde de katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Tarih: 28 Eylül 2019 Cumartesi    Hit: 1474

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol