28 Ekim 2020 Çarşamba   

OKUL VE KULÜPLERE MALZEME DESTEĞİ

OKUL VE KULÜPLERE MALZEME DESTEĞİ
 

Öğrencilerin uygun ortam ve materyallerle spor yapması ve öğrencilerin sportif açıdan gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın 2014 yılından bu yana sürdürdüğü spor malzemesi desteği bu yıl da devam ediyor.
Kendisi de sporcu olan ve Eyüpsultan'da sportif faaliyetlere desteklerini arttırarak sürdüren Başkan Remzi Aydın, bu kez ilçede bulunan 70 okula 3 bin 800 adet spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirilmesini sağladı.
Malzemelerin dağıtımı için Gençlik ve Spor Hizmetleri müdürlüğü tarafından Eyüp Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda “Her yerde spor, herkese spor” sloganıyla okullara malzeme desteği teslim töreni düzenlendi.
Törene Başkan Remzi Aydın ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Selahattin Temiz, öğretmenler ve öğrencileri katıldı.

"SİZLERİN EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞMENİZ İÇİN KILI KIRK YARIYORUZ"
Başkan Remzi Aydın, İlçe okullarına spor malzeme desteği dağıtımı programında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Buraya özellikle sporcu gençler gelmiş bunu anlıyorum. Dinamizm ve heyecandan belli oluyor. Tebrik ediyorum hepinizi bu enerjiniz hiç bitmesin inşallah. Sizleri çok seviyoruz, sizlere çok değer veriyoruz ve sizlerin en iyi şekilde yetişmeniz için kılı kırk yarıyoruz. İnşallah sizler, her şeyin en iyisine layık olarak en güzel yerlere geleceksiniz. En güzel çalışmaları yapacaksınız ve ilçemize, vatanımıza, milletimize faydalı birer birey olacaksınız. Hepinize güveniyorum ve Allah yolunuzu açık etsin diyorum."
Konuşmasının ardından Başkan Remzi Aydın, tek tek sahneye davet edilen okul takımlarına masa tenisi topu ve raketi, voleybol, futbol ve 
basketbol topu gibi spor malzemelerini verdi ve öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

İlçe okullarına dağıtılan spor malzeme listesi şu şekilde;
Tatami, Masa tenisi raketi, topu ve filesi, Badminton topu ve raketi, forma, şort, çorap, voleybol filesi ve top, futbol topu, basketbol topu, hentbol topu, futsal topu, tenis topu, 
antrenman yelekleri ve antrenman takımları.

Eyüpsultan'da bulunan amatör kulüplere ise dağıtılan spor malzeme listesi şu şekilde;
Yağmurluk, Eşofman takımı, Çanta, Maç ve antrenman topu, Sağlık Çantası.

Aynı zamanda Gençlik ve Spor Müdürlüğünce, Yaz Spor okulları ve Kış Spor okullarında toplamda 7 bin 700 adet malzeme desteği sağlandı.

 

Tarih: 07 Kasım 2018 Çarşamba    Hit: 1460

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol