23 Ekim 2020 Cuma   

ÖĞRENCİLERE EĞİTİM DESTEĞİ

ÖĞRENCİLERE EĞİTİM DESTEĞİ
 

Bayrampaşa’da geçtiğimiz yıllarda kurulan ve birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Bayrampaşa Beşiktaşlılar Derneği ile ortaklaşa bir projeyle ilçede bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve araç gereç desteğinde bulundu.
İlkokul 1. sınıf ve Anaokullarının yeni eğitim ve öğretim başlamasının ardından Bayrampaşa’da bulunan ihtiyaç sahibi çocuklara verilmek üzere çanta, beslenme, suluk ve kırtasiye malzemelerinden oluşan destek paketini tespit edilen okullardaki öğrenciler için okul müdürlerine teslim edildi.
Bayrampaşa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Muzaffer Karışık yaptığı açıklamada, “Dernek olarak çocuklarımız için İyi Kalpler Derneği ile ortaklaşa bir proje yapmak istedik. İyi Kalpler gerçekten Bayrampaşa’da harika işlere imza atıyor. Bizde gönül rahatlığı ile ortaklaşa bir proje gerçekleştirdik,  bundan sonra da ortaklaşa bir çok projeye imza atacağız. Biz dernek olarak her zaman çocuklar için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ve bunu yapmaya devam edeceğiz. Bende İyi Kalpler Derneği Genel Sekreteri dostum İlyas Çağlayan’a, dernek başkanı Adem Dişçi’ye ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ederim” İfadelerini kullandı.
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi ise “Eğitime destek paketlerini bizlere bağışlayan Bayrampaşa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sayın Muzaffer Karışık beye çok teşekkür ederiz. Ayrıca bizlere çocuklarımızın tespit edilmesinde yardımcı olan Vatan İlköğretim Okulu Müdürü Sayın Şehmuz Delibaş, Ahmet Haşim İlköğretim Okulu Müdürü Sayın Ali Doğan Güneş, Nail Reşit İlköğretim Okulu Müdürü Sayın Cemil Akkuş ve Hacı İlbey İlköğretim Okulu Müdürü Sayın Rıza Gerem beye teşekkür ederiz. Derneğimizin Kadın Kolları'ndan Ayfer Döğen ve Nurcan İslamlar hanımefendilere yönetim kurulu üyemiz Mehmet Ali Kelleoğlu’na ve emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ederim. İyi kalpli insanlar var olduğu sürece bizler her zaman çalışmalarımıza devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.


Tarih: 29 Eylül 2020 Salı    Hit: 4985

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol