01 Aralık 2020 Salı   

NECİP UYSAL’DAN VEFA DESTEĞİ

NECİP UYSAL’DAN VEFA DESTEĞİ
 

Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Necip Uysal doğup büyüdüğü semt olan Bayrampaşa’ya destek verdi.
Koronavirüs salgını nedeniyle toplumun her kesiminden olduğu kadar sporcular da sosyal sorumluluk örneği göstererek ihtiyaç sahibi ailelere yardım ederken, Bayrampaşa’nın yetiştirdiği ünlü futbolculardan, Beşiktaş’ın kaptanı Necip Uysal da Bayrampaşa Belediyesi’ne erzak desteğinde bulundu.
Bayrampaşa Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğüne teslim edilen erzakların Vefa Sosyal Destek Grubu kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacağı bildirildi.
Her fırsatta Bayrampaşa’ya gelerek eski dost ve arkadaşlarıyla bir araya gelen Necip Uysal’ın telefon ile görüştüğü Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de yaptığı hayır ile bir çok ihtiyaç sahibi insanın yüzünü güldüreceğini belirterek tecrübeli futbolcuyu tebrik ettiği öğrenildi.


İSMİ TERAZiDERE SPOR TESİSLERİNE VERİLDİ

Bayrampaşa Belediyesi geçtiğimiz günlerde aldığı kararla Terazidere Spor Tesisleri’nin adını Necip Uysal Spor Tesisleri olarak değiştirdi.
Daha önce Arda Turan’ın adını eskiden Altınaslar Sahası olarak bilinen tesislere veren Bayrampaşa Belediyesi, ilçeden yetişen bir diğer ünlü futbolcu Necip Uysal’ın adını da Terazidere’deki spor tesislerine vererek tecrübeli futbolcuyu onore etti.
Necip Uysal, Terazidere Spor Tesisleri’nde, 29 Ekim 2019’da
Bayrampaşa Teknikspor ve Bayrampaşa Altıntepsispor’un öncülüğünde, Bayrampaşa Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Cumhuriyet Kupası Dostluk maçı ödül törenine katılmıştı.Not: Fotoğraflar arşivden kullanılmıştır. 


Tarih: 11 Nisan 2020 Cumartesi    Hit: 3104

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol