24 Ocak 2020 Cuma   

MİNİMİNİ BİRLERE ŞENLİK

MİNİMİNİ BİRLERE ŞENLİK
 

2019-2020 Eğitim - Öğretim Yılı, ilkokul birinci sınıflar için, 5-6 Eylül tarihlerinde uyum eğitimiyle başlarken, Eyüpsultan Belediyesi "mini mini birler" için muhteşem bir şenlik düzenledi.
Minikler okula başlamanın heyecanını ve sevincini yaşarken, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Alibeyköy Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nda düzenlenen bir etkinlikle miniklerin bu sevincine ortak oldu.
Etkinliğe Başkan Deniz Köken ile birlikte Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara ve Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü de katıldı.

EĞLENCEYE DOYDULAR
Eyüpsultan Belediyesi'nin, okulun ilk gününde 1. sınıf öğrencilerine yönelik "Mini Mini Birler" sloganıyla, düzenlediği etkinlikte, Hacivat – Karagöz ve palyaço gösterileri yapıldı, geleneksel çocuk oyunları oynandı.
Minikler, kendileri için hazırlanan etkinlikte gönüllerince eğlenirken, ikram edilen patlamış mısır ve pamuk şekerlerden doyasıya yediler.

"ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZİN LOKOMOTİFLERİ"
Etkinlikte bir konuşma yapan Başkan Deniz Köken; "Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Geleceğimizin lokomotifleri bu çocuklarımız olacak. Çocuklarımıza nasıl yatırım yaparsak Türkiye Cumhuriyeti de onların üzerine bina olacak. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimize minnettarız. Bu göz bebeklerimizi, gerektiği gibi geleceğe hazırlayacaklar. Biz Belediye olarak elimizden gelen desteği vereceğiz. Tüm yavrularımızın güzel günlere ulaşmasını temenni ediyorum." dedi.

 

Tarih: 06 Eylül 2019 Cuma    Hit: 1370

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol