23 Ekim 2020 Cuma   

MHP’DE YENİ BAŞKAN İBRAHİM YEŞİL

MHP’DE YENİ BAŞKAN İBRAHİM YEŞİL
 

MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına Yönetim Kurulu içinden yapılan seçimde oy birliğiyle İbrahim Yeşil ilçe başkanı seçildi.
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba’nın 13. Olağan İstanbul İl kongresinde yönetim kurluna seçilmesiyle boşalan MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına ilçe yönetim kurulu üyelerinin oyunu alan İbrahim Yeşil seçildi.
İbrahim Yeşil’in başkanlığa seçilmesinin ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MYK üyesi Nevzat Ünlütürk, il yönetim kurulu üyeleri m Sertel Selim ve Yaşar Kaba ve partililer, MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına gelerek hayırlısı olsun ziyaretinde bulundular. İbrahim Yeşil ise yaptığı açıklamada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bayrampaşa’da devraldıkları bayrağı daha da ileriye taşımanın mücadelesini vereceklerini ifade etti.

DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
MHP İstanbul İl yönetimine seçilen Yaşar Kaba dün düzenlenen bir törenle görevini MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil’e devretti. MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığında düzenlenen devir teslim törenine çok sayıda partili de katıldı.
MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Kaba törende yaptığı konuşmada, “13. Olağan MHP İstanbul İl kongresi nedeniyle ilçe başkanlığı görevi bırakmış bulunuyorum. MHP çatısı altında görev yaptığım tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. MHP çatısı altında üç hilalin gölgesinde Allah’a şükürler olsun ki şerefimizle devraldığımız görevimizi hayırlısı ile devrediyoruz. Allah, hayırlı uğurlu etsin. Görevimiz süresince Bayrampaşa’da teşkilat olarak birçok şey yaptık. Bugüne kadar 1500 ev ziyareti gerçekleştirdik. Pandemiden dolayı ara verdik. Ben inanıyorum ki 2023’e kadar 3 bin hatta daha da ötesine çıkacaktır. Yine inanıyorum ki ilçemizde bugüne kadar yaptığımız çalışmalar MHP Bayrampaşa’da daha da üzerine çıkacaktır. Bizler İstanbul’da görev yapacağız Allah nasip ederse. Bayrampaşa’da çok güzel çalışmalar yaptık. Bir teşkilatı ayakta tutan kadın kollarıdır. Bayrampaşa’daki ev ziyaretlerimizde kadın kollarımız çok önemli çalışmalar yaptı. Burada özellikle kadın kollarımızı tebrik ediyorum. Hakkınızı helal edin diyorum. Benden de size hakkım helal olsun. Ben nihayetinde yine ilçemizde olacağım. Bayrağı hayırlısıyla devrettik. Ülküdaşımız, arkadaşımız İbrahim Yeşil ve yönetimdeki arkadaşlarımıza hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil ise yaptığı konuşmasında 30 yıldan beri ülkücü camia içiresinde yer aldığını belirterek, “Yaşar Kaba başkanımızla birlikte 6.5 yıl birlikte hizmet ettik. Bizimle birlikte emeği geçen tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun. 30 yıldan beri ülkücü hareketin içindeyim. Yaşar başkanım Bayrampaşa’da bana siyaset yapma fırsatı tanıdı. Bayrampaşa’da daha önce yapmadığımız bir çok şeyi başardı. Sokak iftarları, ev ziyaretleri gibi bir çok faaliyette imzası var. Yeni görevinde Allah yar ve yardımcısı olsun. Kendisiyle birlikte siyaset yapmaya devam edeceğiz. İlçe başkanlığı çok zor ve mesuliyetli bir görev. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın niyeti çok güzel. Bu yönetim kurulu da Yaşar başkanımızın bize bıraktığı bir eser. Bu kardeşliği koruyarak MHP Genel Başkanımızın politikalarını Bayrampaşa’da yapmaya çaba göstereceğiz. Hepimiz için hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, MHP İstanbul İL Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Kaba’ya günün anısına plaket verdi. 
Kadın kolları başkanı Sabibe Aydın da Yaşar Kaba ve yeni ilçe başkanı İbrahim Yeşil’e yeni görevlerinde başarılar dileyerek çiçek takdim etti.

Tarih: 30 Eylül 2020 Çarşamba    Hit: 5128

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol