01 Aralık 2020 Salı   

KULÜPLER RAMİ HASTANESİ’NDE

KULÜPLER RAMİ HASTANESİ’NDE
 

Pazartesi günü hizmete açılacak olan Özel Rami Hastanesi, kurum ve kuruluşlara tanıtımlarını sürdürüyor. Her gün farklı kurum ve kuruluşları hastanede ağırlayan Özel Rami Hastanesi’nin bugünkü konukları ise Bayrampaşa Kulüpleri Birliği ve ilçedeki kulüplerin temsilcileri oldu.
Eyüpsultan’a bağlı Rami Cuma Mahallesi Talimhane Caddesi üzerine kurulan Özel Rami Hastanesi’ndeki kahvaltılı toplantıya hastanenin yönetim kurulundan Kamil Çolak, Başhakim Dr. Aytekin Parmak, Hastane Müdürü Halim Sert, İşletme Müdürü Necmiye İşlek, Kurumsal Pazarlama Müdürü Dilek Temiz, Başhemşire ve Hasta Hizmetleri Müdürü Özlem Demirci, Bayrampaşa Kulüpleri Birliği Başkanı Ülkü Gürkan ve Bayrampaşa’daki amatör kulüplerin başkan ve yöneticileri katıldı.
Bayrampaşa Kulüpler Birliği Başkanı ve amatör kulüplerin yöneticilerine hastane yönetimini tarafından hastanenin kurulma sürecine, altyapısına, teknolojik donanımına, hangi hizmetleri verildiğine ve hastane personeline dair birçok konuda bilgiler verildi.

ÇOLAK: KAPILARIMIZ DAİMA SİZLERE AÇIK
Toplantının açılış konuşmasını yapan Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak, davetlerine katılan Bayrampaşa’daki spor kulüplerinin temsilcilerine teşekkür ederek, “Gerek teknolojik kapasitesi gerekse uzman kadrosuyla nadir hastanelerden biri olmaya aday Özel Rami Hastanesi’nin bir marka haline geleceğine inanıyoruz. Bende bir Bayrampaşalı olduğum için yıllardan beri sizlerle tanışıyoruz. Bayrampaşa’daki tüm sporcu kardeşlerimizin spor hayatında karşılaşabileceği tüm sağlık sorunlarının teşhis ve tedavisinde yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Kapılarımız daima sizlere açık. Özel Rami Hastanesi olarak Bayrampaşa’daki tüm sporcularımıza sağlık ve başarı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

PARMAK: BAYRAMPAŞA KULÜPLERİNİN YANINDAYIZ
Özel Rami Hastanesi Başhakemi Dr. Aytekin Parmak ise konuşmasında hastanenin gerek teknolojik altyapısı gerekse uzman kadrosuyla 1 Eylül Pazartesi günü hizmete açılacağını belirterek, “Hepimiz Bayrampaşa’dan birbirimizi tanıyoruz. Bayrampaşa’da çocuklara ve gençlere sahip çıkan, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutan, sağlıklı bireylerin yetişmesinde katkıda bulunan tüm kulüplerimize teşekkür ediyoruz. Bayrampaşa’daki sporcuların ve teknik ekiplerin tüm sağlık sorunlarında yanlarında olacağız. Sporcuların her türlü muayeneleri, tetkik ve tahlillerinin yanı sıra spor yaralanmaları açısından ortopedi ve travmatoloji servisimiz ile fizik tedavi ünitemiz var. Türk sporunun başarısı için sizlerin yanındayız. Ayrıca şimdiden tüm Bayrampaşa takımlarına yeni sezonda başarılar diliyorum” diye konuştu.

DEMİRCİ: HER TÜRLÜ TETKİK VE TEDAVİLER YAPILIYOR
Hastanenin Başhemşiresi ve Hasta Hizmetleri Müdürü Özlem Demirci ise konuşmasında hastane hakkında bilgiler vererek, “75 yataklı hastanemizin yüzde 30 yoğun bakım yatağına da sahip.  Hastanemizde Acil Servis, Ameliyathane, Doğumhane, Anestezi ve Reaminasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Görüntüleme Ünitesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Üroloji Ortopedi ve Travmatoloji bölümleri ile Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi bulunuyor. Hastanemizde her türlü tetkik, tahlil ve testlerin yapıldığı geniş bir laboratuvarımız ile MR, Tomografi, Mamografi, Röntgen bölümlerinin yanı sıra Yatan Hasta Odaları ve Çocuk Hasta Odası da bulunuyor” dedi.

GÜRKAN: SAĞLIK VE SPOR BİR BÜTÜNDÜR
Bayrampaşa Kulüpler Birliği Başkanı Ülkü Gürkan ise kendilerini ağırlayan Özel Rami Hastanesi’nin yönetimine teşekkür ederek, “Sağlık ve spor bir bütündür. Bizler Bayrampaşa’daki amatör kulüpler olarak sağlıklı nesillerin yetişmesinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da imkanlarımız dahilinde Türk sporuna hizmetimizi sürdüreceğiz. Pazartesi günü hizmete açılacak olan Özel Rami Hastanesi’nin bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Ayrıca özellikle koronavirüs salgını döneminde özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu. 

Tarih: 29 Ağustos 2020 Cumartesi    Hit: 5928

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol