15 Eylül 2019 Pazar   

KULÜPLER İFTARDA BULUŞTU

KULÜPLER İFTARDA BULUŞTU
 

Bayrampaşa Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği, Hasbahçe Davetevi’nde iftar verdi.
İftara, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Belediye Başkan Yardımcısı ve Bayrampaşa Kulüpler Birliği Başkanı Yalçın Sırakaya, Bayrampaşaspor’un yeni başkanı Cengiz Günaydın’ın yanı sıra ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin başkan, yönetici ve sporcuları katıldı.
Akşam ezanının okunması ve oruçların açılmasıyla yemeklerini yiyen davetlilere hitaben protokol üyeleri konuşma yaptı. 
Açılış konuşmasını yapan Bayrampaşa Demirspor Başkan Yardımcısı Oğuzhan Oygu, ilçedeki amatör spor kulüpleriyle birlikte daha güçlü bir Bayrampaşa için çalıştıklarını vurguladı.
Oygu’nun ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bayrampaşaspor’da yapılan olağanüstü genel kurulda başkanlığa seçilen Cengiz Günaydın ve yönetim kurulunu kutluyor, başarılar diliyorum. Bayrampaşaspor bu sezon bir takım şanssızlıklar yüzünden tekrar 3. Lig’e düştü. 3. Lig bizim yerimiz değil. 300 bin nüfuslu Bayrampaşa’ya şampiyonluklar yakışır. İnşallah yeni yönetim ve yeni dönemle birlikte özlediğimiz günleri yeniden yakalarız. Bu sezon gösterdiği performansla Süper Amatör Lig’e çıkan Teknikspor ve 1. Amatör Lig’e yükselen Doğanspor kulüplerini tebrik ediyorum. Bayrampaşa Belediyesi olarak ilçemizdeki amatör spor kulüplerimize elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz. Bundan sonra da kulüplerimizin yanında olacağız. Çalışmaları ile şlçemize değer katan tüm amatör spor kulüplerimizin yöneticilerine teşekkür ediyorum. Gençlerimizi sportif faaliyetlere yönlendirmek ve spor camiasına kazandırmak, geleceğin sporcularının Bayrampaşa’da yetişmesi adına her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Sizlerle birlikte iftar yapmaktan ve Ramazan ayının bereketini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyor, herkese hayırlı Ramazanlar ve şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum” ifadelerini kullandı. Gecede Süper Amatör Lig’e çıkan Teknikspor Başkanı Ülkü Gürkan ve Doğanspor Başkanı Ali İhsan Doğan’a kulüplerinin başarısından dolayı plaket takdim edildi.

 

Tarih: 25 Mayıs 2019 Cumartesi    Hit: 2841

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol