23 Eylül 2023 Cumartesi   

KUAFÖRLER VE GÜZELLİK UZMANLARI BULUŞTU

KUAFÖRLER VE GÜZELLİK UZMANLARI BULUŞTU
 

Bayrampaşa’daki kadın kuaför ve güzellik uzmanları ile erkek berberler meslektaş toplantısına katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, gelen talepleri yerinde aldı ve sorunları dinledi. Güzellik uzmanı kadınlara karanfil dağıtan Başkan Aydıner, “Fiziki görüntümüze büyük katkılar sunan ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan berber, kuaför ve güzellik uzmanlarına teşekkür ediyorum. Sektörün sorunlarını birlikte değerlendirdik, birlikte çözeceğiz” dedi.
Tuna Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantılara Başkan Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Erkek ve Kadın Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası yetkilileri ile kuaför, berber ve güzellik uzmanları katıldı.
Programda AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da birer konuşma gerçekleştirdi.

KAYA: BAYRAMPAŞALI GENÇLER ÇOK ŞANSLI
Toplantının ardından, Bayrampaşa Belediyesi’nin Yahya Kemal Parkı’nda hizmete yeni açtığı Sezai Karakoç Kütüphanesi’ni Başkan Aydıner ile birlikte ziyaret eden Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, “Kütüphaneler, AK Partili belediyelerin uzmanlık alanlarından. Bayrampaşa Sezai Karakoç Kütüphanesi de harika olmuş. Bayrampaşalı gençler çok şanslı.” değerlendirmesinde bulundu.

Tarih: 22 Eylül 2022 Perşembe    Hit: 1399

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol