15 Eylül 2019 Pazar   

KOMŞULAR İFTARDA BULUŞTU

KOMŞULAR İFTARDA BULUŞTU
 

Ramazan ayı boyunca on binlerce komşuyu iftar sofralarında bir araya getiren Bayrampaşa Belediyesi, son iftar programını Yıldırım Mahallesi’nde düzenledi. Binlerce komşunun aynı duygularla aynı sofraları paylaştığı programa Başkan Atila Aydıner de katılarak vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.
Bayrampaşa Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ilçedeki 11 mahallede düzenlediği toplam 11 iftar programında on binlerce komşuyu aynı sofrada buluşturdu. Bu yılki ‘komşuluk iftarları’ son olarak Yıldırım Mahallesi Kınalı Ada Sokak’ta düzenlenerek tamamlandı. Ramazan ayında mahalle sakinlerinin tanışmasını, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesini sağlayan Bayrampaşa Belediyesi’nin iftar programları büyük ilgi gördü. On binlerce komşu aynı duygularla aynı sofraları paylaştı. Çocukların da unutulmadığı programlarda onlar için de birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlendi. Yıldırım Mahallesi’ndeki programa Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da katılarak çocukların ve vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.

“RAMAZAN’IN BEREKETİNİ KOMŞULARIMIZLA PAYLAŞTIK”
Komşularla birlikte iftar yapmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğunu  belirten Başkan Aydıner, “İftar programlarımız sayesinde Bayrampaşa’mızın kıymetli sakinleriyle bir araya geldik. On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’i sokak iftarlarımız ile hep birlikte doyasıya yaşadık. İftar ve gönül sofralarımızda değerli komşularımızla ekmeğimizi, suyumuzu ve en önemlisi de dostluğumuzu paylaştık. İftar sofralarımıza teşrif ederek bizleri onurlandıran ve Ramazan ayının bereketini paylaşan hemşehrilerimin her birine gönülden teşekkür ediyorum. Bu vesileyle başta Bayrampaşalı’lar olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.” dedi.

Tarih: 01 Haziran 2019 Cumartesi    Hit: 5135

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol