04 Haziran 2020 Perşembe   

KIZILAY’DAN PAŞAVİZYON’A PLAKET

KIZILAY’DAN PAŞAVİZYON’A PLAKET
 

Türk Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanı Okan Aysu, Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam’a Kızılay’a katkılarından dolayı plaket takdim etti.
Türk Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanlığının yanı sıra Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) Genel Koordinatörü de olan Okay Aysu, BAYGEM Has Oda’da konuk ettiği Paşavizyon Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Cemil Sağlam’ı plaketle ödüllendirdi.
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanı Okan Aysu, “İlçemizin değerli ve tecrübeli basın emekçisi olan Cemil Sağlam’a yaptığımız faaliyetlere karşı kayıtsız kalmayışından dolayı Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi olarak plaket vermek istedik. Kızılay’ın toplum yararına yaptığı her faaliyeti güçlü kalemiyle haberleştirerek ilçenin farklı noktalarındaki okuyucularla buluşturan Cemil Sağlam’a katkılarından dolayı Türk Kızılayı adına teşekkür ediyorum. İnsanlığın merhamet eli olan Türk Kızılayı’nın iyilik yolundaki çalışmalarına desteğinizi her daim istiyoruz. Paşavizyon Gazetesi ve Sayın Cemil Sağlam’ın da bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyeceğine olan inancımız tam.” diye konuştu.
Plaketle ödüllendirilmesinin ardından duyduğu memnuniyeti dile getiren Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam, ilçenin kalkınması adına Paşavizyon Gazetesi olarak yapılan her doğru işin yanında olacaklarını belirterek, “Türk Kızılayı gibi ülkemizin köklü kurumlarının toplum yararına yaptığı faaliyetlerinin desteklenmesi gerektiği inancındayım. Türk Kızılayı’nın ana kademesinden gençlik kollarına kadar ilçede imza attığı sosyal sorumluluk projelerine bizler de Paşavizyon Gazetesi olarak haberleştiriyor ve bu faaliyetleri okuyucularımızla buluşturuyoruz. Sadece Kızılay için değil, ilçemizin yararına olacak her türlü projede her türlü kuruma haberlerimizle destek vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Tarih: 12 Eylül 2019 Perşembe    Hit: 2555

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol