24 Ocak 2020 Cuma   

KAYMAKAM ŞENEL GÖREVİNE BAŞLADI

KAYMAKAM ŞENEL GÖREVİNE BAŞLADI
 

Bayrampaşa’ya atanan yeni Kaymakam Dr. Soner Şenel, ilçeye gelerek görevine başladı.
Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesiyle Akçaabat Kaymakamlığı’ndan Bayrampaşa Kaymakamlığı’na atanan Dr. Soner Şenel, dün kaymakamlık binasına gelmesinin ardından makamına geçerek ziyaretçilerini ağırladı.

AYDINER’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, başkan yardımcıları Naser Şimşek, İsmail Gemici, Ahmet Kumbasar, Can Gökhan Balekoğlu ve Bayrampaşa Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hüsamettin Efe  yeni Kaymakam Dr. Soner Şenel’i makamında ziyaret etti.
Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Aydıner, “Göreve başlayan Bayrampaşa Kaymakamımız Sayın Dr. Soner Şenel’i belediye riyasetimiz ile birlikte ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.” dedi.
Öte yandan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de yeni Kaymakam Şenel’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

BİRİM MÜDÜRLERİ VE KAYMAKAMLIK PERSONELİYLE TANIŞTI 
Resmi olarak dün görevine başlayan ve makamında ziyaretçilerini ağırlayan Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, bugün ise kaymakamlık birim müdürleri ve personeliyle tanıştı. Birim müdürlüklerini gezen Kaymakam Şenel, kaymakamlıkta hizmet alan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Kaymakam Şenel daha sonra makamına geçerek çalışmalarına başladı.

DR. SONER ŞENEL KİMDİR?
Bayrampaşa İlçe Kaymakamı Dr. Soner Şenel, 1977 yılında Samsun'un Bafra ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Samsun'da tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1999 yılında mezun oldu. Kısa bir süre özel bir bankada çalıştıktan sonra 2000 yılında kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Şenel, 3 yıllık kaymakam adaylığı eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra sırasıyla; Ordu-Çatalpınar Kaymakamlığı (2003- 2004), Elazığ- Arıcak Kaymakamlığı (2004- 2006), Gümüşhane Vali Yardımcılığı (2006- 2009), Eskişehir- Mahmudiye Kaymakamlığı (2009- 2011) ve Akçaabat Kaymakamlığı (2014-2019) görevlerinde bulundu.
Şenel, 2002- 2003 yılında İngiltere'de Nottingham Üniversitesi'nde Sosyal Politik ve Yönetim alanında yüksek lisans yaptı. 2011- 2014 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde The University of Texas at Dallas'da Kamu Yönetimi Bölümü’nde doktora programını tamamladı.
İyi derecede İngilizce bilen Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, evli ve üç çocuk babasıdır.


Tarih: 05 Eylül 2019 Perşembe    Hit: 1803

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol