24 Ocak 2020 Cuma   

KAVAKLISPOR’DA HEDEF BAL

KAVAKLISPOR’DA HEDEF BAL
 

Bayrampaşalı iş insanı Bekir Bikliç’in başkanlığını yaptığı Kırklareli Süper Amatör Lig ekiplerinden Kavaklıspor yeniden Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak istiyor.

Kırklareli’nin Süper Amatör Lig (SAL) ekiplerinden Kavaklıspor’da başkanlık yapan Bayrampaşalı iş insanı Bekir Bikliç, Bölgesel Amatör Lig (BAL) yolunda kolları sıvadı.

Başkanlığa gelmesinin ardından ilk iş olarak yönetimi oluşturan Bekir Bikliç, teknik direktörlük koltuğuna Resul Öner’i getirdikten sonra transfer harekatına başladı.

Geçtiğimiz günlerde yeni isimlerle kadrosunu güçlendiren Kavaklıspor, sezon öncesi tesislerinde yaptığı antrenmanlarla hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu sezon Kırklareli Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Kavaklıspor, geçen sene düştüğü Bölgesel Amatör Lig’e tekrar çıkmak istiyor. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren kırmızı-lacivertliler, sezona iddialı bir başlangıç yapmak için vites artırdı.

BİKLİÇ: KAVAKLISPOR’U HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ
Kavaklıspor Başkanı Bekir Bikliç “Kırklareli Kavaklıspor’u Allah’ın izniyle yeniden hak ettiği yere getireceğimize inanıyoruz. Geçtiğimiz sezon düştüğümüz Bölgesel Amatör Lig’e sezon sonunda çıkmak için tüm camia el ele vereceğiz. Dış transferde kadromuza önemli takviyeler yaptık. Takımımızın başına da tecrübeli teknik adam Resul Öner’i getirdik. Teknik heyet ve takımımıza güvenimiz ve inancımız tamdır. Başta Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir olmak üzere takımımıza destek veren tüm Kavaklılara teşekkür ederiz. Camia olarak el ele vererek inşallah hep birlikte sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Tarih: 04 Eylül 2019 Çarşamba    Hit: 3441

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • Mustafa ARPACI  29/09/2019 14:38:33

    Kavaklı spora Sayın BAŞKAN Bekir BİKLİÇ beyefendiye başarılar dilerim.