01 Aralık 2020 Salı   

KARTALTEPESPOR, VETERANLAR LİGİ’NDE

KARTALTEPESPOR, VETERANLAR LİGİ’NDE
 

Bayrampaşa’nın güzide kulüplerinden Kartaltepespor, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’ne katılıyor.
Kartaltepe Spor Kulübü ve Kartaltepe Veteranlar’ın Başkanı Ali Rıza Türk, yönetim kurulu ve futbolcuların da katılımıyla düzenlenen bir törenle Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’ne katılım sözleşmesini imzaladı.
Kartaltepe Spor Kulübü Tesisleri’nde kahvaltılı bir toplantıda bir araya gelen Kartaltepe Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Türk ve Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Başkanı Füsun Erayla ile yönetim kurulu üyesi Aydın Akbaş, yeni sezon sözleşmesini imzaladılar.
Kartaltepe Veteranlar kurucuları ve yönetimi Ercan Aydın, Necdet Yeni, Genel Kaptan Oktay Dirik, Kaptan Mithat Çiftçi, Şahin Bayraktar ve uzun yıllar spora ve futbola gönül vermiş Başkan Ali Rıza Türk’ten oluşan takımın Teknik Direktörlüğünü Nejat Kuzakçı ve Hüseyin Tavukçuoğulları üstlenecek.
Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Başkanı Füsun Erayla, “Kartaltepe Spor Kulübü’nün aramıza katılmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Kendilerine teşekkür eder, yeni sezonda başarılar dileriz” dedi.
Kartaltepe Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Türk de yaptığı açıklamada, “Mazisi 50 yıla dayanan kulübümüzün eski futbolcularını, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi sayesinde tüm sporseverlere izletecek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siyah-beyazlı takımımızın lige renk  katacağına inanıyorum. Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diliyor, herkese başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 15 Eylül 2020 Salı    Hit: 10797

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol