14 Nisan 2021 Çarşamba   

KARTALTEPE’DEN AYDINER’E ZİYARET

KARTALTEPE’DEN AYDINER’E ZİYARET
 

Kartaltepe Spor Kulübü yönetim kurulu, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i ziyaret etti.
Bayrampaşa Belediye Başkanlığı makamındaki ziyarete siyah-beyazlı kulübün başkanı Ali Rıza Türk, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Sağlam, Necdet Yeni ve Ercan Aydın katıldı.
Başkan Türk ve yöneticiler, yaptıkları ziyarette Kartaltepespor’un çalışmaları hakkında bilgiler verirken, 17 Nisan’da başlayacak amatör ligler konusunda yaptıkları hazırlıklardan ve hedeflerinden bahsettiler.
Altyapıya büyük önem verdiklerini de ifade eden siyah-beyazlı kulübün yöneticileri, Bayrampaşa’dan yeni sporcular ve yeni yıldızlar çıkarmanın gayreti içinde olduklarını ifade ettiler.
Kartaltepespor başkan ve yöneticileri, ziyaretin anısına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’e isminin yazılı olduğu ve memleketi Rize’nin plaka kodu olan 53 numaralı Kartaltepespor forması takdim ettiler.
17 Nisan’da başlayacak olan amatör liglerde tüm Bayrampaşa takımlarına başarılar dileyen Belediye Başkanı Atila Aydıner, "Kartaltepe Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Türk ve Yönetimini belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duydum. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor ve mücadele edecekleri liglerde başarılar diliyorum” açıklamasını yaptı.

Tarih: 01 Mart 2021 Pazartesi    Hit: 6073

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol