01 Aralık 2020 Salı   

KARDEŞ İLÇEDEN BAYRAMPAŞA ZİYARETİ

KARDEŞ İLÇEDEN BAYRAMPAŞA ZİYARETİ
 

Bayrampaşa ile kardeş sehir olan Kırklareli’nin Pınarhisar İlçe Belediye Başkanı İhsan Talay, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’e iadei ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydıner, “Kardeş şehrimiz Pınarhisar’ın Belediye Başkanı İhsan Talay kardeşimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.
Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay da yaptığı açıklamada, “Kardeş belediyemiz, Bayrampaşa Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner’i ortak çalışmalarımız bünyesinde ziyaret ettik. Kıymetli başkanımıza kardeş konukseverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Her şey birlikte güçlenen, büyüyen bir Pınarhisar ve aynı zamanda Bayrampaşa için” ifadelerini kullandı.

AYDINER VE EKİBİ PINARHİSAR’I ZİYARET ETMİŞTİ
Ocak ayında Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici ve Yalçın Sırakaya, Bayrampaşa Belediyesi ile kardeş şehir olan Pınarhisar'ı ziyaret etmiş, yine 16 Haziran’da da Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de başkan yardımcılarıyla birlikte Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay ve belediye başkan yardımcılarıyla birlikte ziyarette bulunmuştu.

Tarih: 23 Temmuz 2020 Perşembe    Hit: 8987

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol