24 Ocak 2020 Cuma   

KALE, SEKTÖRÜN TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

KALE, SEKTÖRÜN TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI
 

Kale Çatal, Kaşık ve Bıçak’ın ortakları Bahri ve Bekir Bikliç kardeşler, yurt içi ve yurt dışından mutfak sektörünün önemli temsilcilerini ağırladı. 

Endüstriyel mutfak sektöründe Avrupa'da ilk üç içerisinde yer alan Türkiye’nin ünlü firmaları arasında kendisine yer edinen Kale Çatal, Kaşık ve Bıçak, sektörün önemli firmalarını ve alıcıları İstanbul'da buluşturdu.

Kale Çatal, Kaşık ve Bıçak Yönetim Kurulu üyeleri Bahri Bikliç ve Bekir Bikliç’in ev sahipliğinde Bayrampaşa’daki bir restaurantta gerçekleştirilen yemeğe Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi (ATİK) Genel Başkanı Aziz Şahin, Yunanistan Kavala Ticaret Odası Başkanı Markos Dempas, ATİK Yunanistan Başkanı Georgiadis Konstantinos, Yunanistan Kavala Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Koukoutinis Eleytherios, ATİK Türkiye Başkanı Mehmet Arat, ATİK İstanbul Başkanı Abdülkadir Kartal, İstanbul Büyükşehir Belediye İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak, Goldmaster AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Bora, Fatinoğlu Holding Ceo’su Ali Fatinoğlu, The Legend Platine Suite Hotel Ceo’su Veysel Kocabaş, Has Vakum Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım, Rosti-Tebplast Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Teber ve iş insanı Mehmet Fırat Nehir’in yanı sıra çok sayıda seçkin davetli katıldı. 

Sektöre ilişkin gelişmelerin paylaşıldığı yemekte konuşma yapan Kale Çatal, Kaşık ve Bıçak Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Bikliç, mutfak sektöründe dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak firmalarının yaptığı yeni yatırımlar ve Ar-Ge çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 

Kale Çatal, Kaşık ve Bıçak’ın endüstriyel mutfak sektöründe Türkiye’nin dünyadaki konumu hakkında görüşlerini dile getiren davetliler ise sektörün gelişimine dair görüş ve önerilerini paylaşarak fikir alışverişinde bulundular.

Konuşmacılar, mutfak ekipmanları sektörünün, dünyanın diğer bölgelerinde olduğu gibi Türkiye’de de sanayileşmenin itici gücü ve kalkınmasının üzerinde yükseleceği ayaklardan birisi olduğu görüşünde birleştiler.

 

Tarih: 02 Eylül 2019 Pazartesi    Hit: 5390

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol