20 Temmuz 2019 Cumartesi   

Eren EYÜPOĞULLARI / Sektörel Analiz / Eyüpoğulları Group Emlak Danışman Uzmanı

HOŞ GELDİN 2019

 

MERHABALAR kıymetli PAŞAVİZYON okurları . 
Koca bir seneyi geride bırakarak artık yeni umutlar, yeni dileklerle 2019 senesine girmiş bulunmaktayız. Yüce Türk milletimize ve özellikle BAYRAMPAŞALI hemşehrilerimize 2019 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini ALLAH c.c  dua ederim. 
Bu yazımda  dünyanın en büyük yerel gazetesi Paşavizyon’u, onun kıymetli okurlarını ve bana kattığı değerleri ufaktan anlatmak isterim sizlere;
Paşavizyon gazetesinin sahibi Cemil bey sevgili ağabeyimle dükkanımızda öğle yemeği yerken gazetesindeki kıymetli köşe yazarlarının yazılarını sürekli okuduğumu ve gerçekten çok kaliteli ağabeylerimiz ve ablalarımız olduğunu, herkesin kendi alanında kendi sektöründe verdiği öğretici ve kalıcı bilgiler takdire şayan olduğunu söyledim. Bende köşe yazarlığıyla alakalı meraklı meraklı sorular sorup inşaat sektörü, gayrimenkul danışmalık, emlak alım satım ve bunun içeriğinde olan diğer aklınıza gelen ne varsa bunlarla alakalı gazete eksiğin olduğunu fark etmiştim. Cemil bey de benim meraklı bakışlarımı ve köşe yazarları hakkındaki araştırmamı beğenmiş ve bana gerçekten bir ağabey gibi “Sen de sektörünle alakalı yazmak istermisin” diye bir  teklif sunmuştu. 
Evet aslında o teklif benim için kendi alanımda daha çok bilgi edineceğim daha çok araştıracağım ve kendimi her alanda daha çok geliştirmeme vesile olacak bir teklifti ve öylede oldu. Koca bir 1 yıl, evet dünyanın en iyi yerel gazetesi’nde köşe yazarlığımın tam 1.yılını sizlerle beraber doldurdum. Yazdığım yazılara teveccüh edip  arkadaşlarınızla paylaştınız, güzel yorumlar attınız, beğenilerinizi gerek mesajla gerek ofisime gelerek ilettiniz. Sizlerin bu hoşgörülü ve tevazulu bir şekilde beni kucaklamanız daha azimli ve daha güzel yazılarımızın geleceğinin teminatı olmuştur ve olmaya da devam edecektir.
Köşe yazarlığıma vesile olan ve özellikle biz gençlere ve şahsıma her daim desteğini esirgemeyen Genel Yayın Yönetmenimiz Cemil Sağlam’a bir kez daha sizlerin huzurunda teşekkür etmeyi borç bilirim. 2019 yılında inşallah daha güzel yazılarımızla güzel bir sene geçirmemiz dileğiyle HOŞCA KALIN...
Saygılarımla hepiniz ALLAH’a emanet olun…

Tarih: 15 Ocak 2019 Salı    Hit: 1240
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol