01 Haziran 2023 Perşembe   

GÖZ VAKFI’NDA 19 MAYIS SERGİSİ

GÖZ VAKFI’NDA 19 MAYIS SERGİSİ
 

Göz Vakfı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” konulu sergi etkinliği sanat ve sanatseverlerle buluştu.
Göz Vakfı ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Muzaffer Arda’nın katkılarıyla hazırlanan, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” konulu sergi etkinliği, 17 Mayıs Çarşamba günü Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi sergi salonunda açıldı.
Serginin açılışı Göz Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Av. Fuat Topdemir, Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Özhabeş, Göz Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Aysen Kiper, Engin Gürpınar, Mesut Avcı, Göz Vakfı Kurumsal İletişim Sorumlusu Hülya Sancaklı, Göz Vakfı Çalışanları, Bayrampaşa PTT Şube Müdürü Sevda Coşkun ve Muzaffer Arda’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
Göz Vajfı’ndan yapılan açıklamada, “Türk tarihinde önemli bir yeri olan milli mücadelenin 104. yılında gerçekleşen sergi etkinliği, kültürel mirasımıza ışık tutmakta ve onu yaşatmaya devam etmektedir. 3 panodan oluşan koleksiyonda; posta pulları, ilk gün zarfı ve özel gün damgaları yer almaktadır. Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi sergi salonundaki sergimize tüm halkımız davetlidir. Milli mücadelenin 104. yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Tarih: 18 Mayıs 2023 Perşembe    Hit: 2152

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol