16 Temmuz 2019 Salı   

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İÇİN G.O.PAŞA HAZIR

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İÇİN G.O.PAŞA HAZIR
 

Gaziosmanpaşa’da düzenlenen seçim başlangıç programına katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, “Gönül Belediyeciliği anlayışıyla hazırlandığımız yerel seçimler için Gaziosmanpaşa hazır. Hep beraber gece gündüz çalışıp bütün Gaziosmanpaşalıların gönlünü ve zihnini kazanacağız” dedi.
Gaziosmanpaşa Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde düzenlenen seçim başlangıç programına katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, “Hep beraber kalan 56 günlük sürede gece gündüz çalışıp bütün Gaziosmanpaşa’ya ulaşacağız. İnşallah insanların gönlünü ve zihnini kazanacağız” dedi.

“ADAYLARIMIZDA ARADIĞIMIZ VASIFLAR VAR”
Kurtulmuş, hizmetlerin ve seçim manifestosunun vatandaşlara anlatılması gerektiğini aktararak, "Adaylarımızda aradığımız vasıflar var. Tevazu, samimiyet ve gayret. Bizim aramızda kibirli insanların yeri yoktur. Bizim aramızda riyakar adamların, iki yüzlü insanların yeri yoktur. Yol arkadaşlarımızın aynı zamanda gayretli olması lazım. Tembel insanların aramızda yeri yoktur. Bizim başkanlarımızın, şehrimizi yöneten insanların, halkı yönetenlerin üç temel vasfı mutlaka olmalıdır. Bir, adalet, iki emanettir, üç sadakattir” ifadelerini kullandı.

“MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ”
Kurtulmuş, “Memleket işi gönül işi onun için önce insanların kalplerine girmeliyiz. Gönülden yaparsan gönüller kazanırsın. Belediyecilikteki çeyrek asırlık tecrübenin üstüne yeni bir safhaya geçiyoruz. İnsanların gönüllerini kazanacağız. Büyük ve güçlü bir Türkiye istikametinde hiçbir ayrım yapmadan 81 milyonu toplayacağız. Bunun için yerel seçimleri yeni bir imkan olarak kabul ediyoruz. Bizim AK Parti'nin büyük siyasetinin Türkiye'ye İslam dünyasına ve tüm dünyaya ne getireceğini bu seçimlerle bir kez daha anlatacağız. İnşallah çok başarılı bir sonuç alacağız” diye konuştu.

“YAPILACAK DAHA ÇOK HİZMETLER VAR”
“Türkiye'de Recep Tayyip Erdoğan, belediyecilikte bir marka haline geldi” diyerek sözlerine devam eden Kurtulmuş, “İstanbul bambaşka bir şehir haline geldi ama yapılacak daha çok hizmetler var. AK Parti'nin ancak kendisiyle kıyaslandığı bir ortamdayız. Bizim belediye başkanlarımız adaletli olacak emanete sahip çıkacak ve bütün millete, Gaziosmanpaşa halkına, İstanbul halkına ve Türkiye'nin insanlarına sadakatli olacak. Millet zaten Cumhuriyet Halk Partisinin ve etrafında oluşan ittifakın Türkiye'yi bir hizmet getirmeyeceğini biliyor ve anlıyor. AK Parti'ye, Recep Tayyip Erdoğan'a güveniyor ama ha gayret. Seçime kadar hiçbir saatimizi boş geçirmeden çalışmaya devam edeceğiz. Biz çalışacağız Allah bize ihsan edecek, biz çalışacağız millet bize teveccüh edecek" değerlendirmesini yaptı.
Programa AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un yanı sıra İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, önceki dönem Milletvekilleri Recep Koral, Hüsamettin Korkuata, İl Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Tosun, İlçe Başkanı Serkan Acar, Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hasan Tahsin Usta, SKM Başkanı Ahmet Salmış, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yiğit, Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz, Mahalle yönetim kurulu üyeleri, sandık müşahitleri ve tüm teşkilat mensupları katıldı.
Program sonunda AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar, Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a günün anısına hediye takdim etti. 

 

Tarih: 06 Şubat 2019 Çarşamba    Hit: 1656

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol