10 Aralık 2019 Salı   

GENÇLERE DOĞA KAMPLARI

GENÇLERE DOĞA KAMPLARI
 

Sultangazi Belediyesi, gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla Anadolu'nun farklı bölgelerinde yer alan doğa kamplarında ağırlıyor. 15-19 Ağustos tarihlerinde erkekler Bolu Aladağ Gençlik Kampı'nda, kızları ise Kastamonu Yolkonak Gençlik Kampı'nda misafir edilecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olan bu kamplardan 17-22 yaş grubundaki gençler faydalanabilecek. 

BOLU ALADAĞ GENÇLİK KAMPI
Bolu Aladağ Gençlik Kampı, Bolu'ya 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Kampta konaklama 4 kişilik gruplar halinde konteynırlarda yapılıyor. Kampta, el sanatları, tiyatro, müzik, halk oyunları, yapay tırmanış, oryantring, paintball, doğa yürüyüşü, satranç, kano, badminton, voleybol, futbol, tenis, okçuluk gibi etkinliklerin yanı sıra Gölcük, Abant, Mudurnu, Yedi Göller, çevre köy gezileri de yer alıyor.

KASTAMONU YOLKONAK GENÇLİK KAMPI
Kastamonu Yolkonak Gençlik Kampı, Kastamonu'ya 10 kilometre uzaklıkta bulunan Kadı Dağı Yaylası’nda yer alıyor. Kampta konaklama 4 kişilik gruplar halinde bungalovlarda yapılıyor. Kampta, paintball, oryantring, yüksek ip aktiviteleri, ata binme, doğa yürüyüşü, voleybol, futbol, geleneksel Türk sokak oyunları, el sanatları, halk oyunları, müzik, tiyatronun yanı sıra Kastamonu ve Safranbolu şehir gezisi, Daday ilçesi At Çiftliği gezisi, Ilgaz Dağı çevre gezisi de yapılıyor.

 

Tarih: 02 Ağustos 2019 Cuma    Hit: 1277

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol