22 Eylül 2020 Salı   

GENÇ KIZILAYCILAR PAŞAVİZYON’DA

GENÇ KIZILAYCILAR PAŞAVİZYON’DA
 

Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları, 24 Temmuz Basın Bayramı’nda gazetemizi ziyaret etti.

Bugüne kadar yaptıkları etkinlikler ve imza attıkları başarılı işlerin yanı sıra özel günleri de unutmayan Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları, gazetemiz Paşavizyon’u ziyaret ederek, 24 Temmuz Basın Bayramı’mızı kutladı. 

Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Raif Şentürk önderliğinde gazetemiz Paşavizyon’u ziyaret eden Genç Kızılaycılar, 24 Temmuz Basın Bayramı’mızı kutlayarak, üzerinde Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları yazılı duvar saati hediye ettiler.

Şentürk başkanlığındaki Genç Kızılay gönüllülerinden Furkan Güler, Beyzanur Şahin ve Ayşe Hoşcan gazetemize yaptıkları ziyarette Kızılay ile nasıl tanıştıklarını ve Kızılay Gönüllüleri hakkında bilgiler verdiler.

GENÇ KIZILAYCILAR VİTES ARTTIRACAK
Ziyaret sırasında Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları’nın yaptığı çalışmalara da değinen Başkan Raif Şentürk, koronavirüs pandemisi sürecinde Vefa Sosyal Destek ekipleriyle birlikte koordineli olarak çalıştıklarını aktararak yaşanan süreçte ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak sıkıntılı sürece bir nebze olsun katkıda bulunmak istediklerini söyledi. Şentürk, yeni normalleşmeyle birlikte eski çalışma tempolarına kavuşmak üzere olduklarını kaydetti.

ŞENTÜRK: 11 MAHALLEDE TEŞKİLATLANMA DÜŞÜNCEMİZ VAR
Genç Kızılaycıların yeni hedefleriyle ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Raif Şentürk, mahalle teşkilatlanmasının müjdesini verdi. Şentürk konuya ilişkin olarak, “Bayrampaşa’nın 11 mahallesinde teşkilatlanma düşüncemiz var. Her mahalleye bir başkan seçerek Bayrampaşa’nın tamamına hakim olmak istiyoruz. Bu projemizi gerçekleştirdiğimiz takdirde Genç Gönüllü Kızılaycılar olarak Bayrampaşa’nın tüm mahallelerinde Türk Kızılay adına daha koordineli olarak çalışmalar gerçekleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

SAĞLAM: GENÇ KIZILAYCILARI KUTLUYORUM
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam ise, “Ülkemizin köklü kuruluşu olan Türk Kızılayı’nın Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları ilçede yaptığı etkinliklerle hem farkındalık yaratıyor hem de dikkatleri üzerlerine çekiyor. Genç, pırıl pırıl arkadaşlardan oluşan Genç Kızılaycıları ilçede yaptıkları faydalı etkinlikler için kutluyorum. Sağ olsunlar bugün 24 Temmuz Basın Bayramı’nda bizleri unutmayarak, ziyaretimize geldiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ben de bu kapsamda çalışan çalışmayan tüm meslektaşlarımızın Basın Bayramı’nı kutluyorum.” diye konuştu.

 

 

Tarih: 24 Temmuz 2020 Cuma    Hit: 9487

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol